http://www.sprwisla.pl/images/nasi_rywale/zaglebie_sosnowiec.gif Ostatni mecz w obecnym sezonie rozgrywek nie był udany w wykonaniu naszych szczypiornistów, którzy przegrali na własnym parkiecie z drużyną Zagłębia Sosnowiec.

Jedynie co mogło się podobać w dzisiejszym spotkaniu, to walka w wykonaniu obu zespołów. Pomimo że była, to ostatnia kolejka ligowa i oba zespoły nie walczyły o wysokie cele, to jednak pozostawili dużo zdrowia na parkiecie. Drużyna Zagłębia przez całe spotkanie prowadziła jedną dwoma bramkami. Taki obraz gry wynikał z naszej nieskuteczności, jak również mieliśmy problemy z defensywą, w której nie mogliśmy zatrzymać przeciwnika, który zdobywał bramki w ataku pozycyjnym. Drużyna Zagłębia grała dość brutalnie i zakończyło się to dla nich dwoma czerwonymi kartkami. Pomimo takiego obrotu sprawy grając w przewadze również nie potrafiliśmy dogonić przeciwnika. Niestety, bramkarz gości w dniu dzisiejszym zagrał świetne zawody broniąc wiele sytuacji sam na sam. Sezon kończymy porażką u siebie i szkoda, bo przeciwnik na pewno był w naszym zasięgu, z którym tracimy punkty. Ogólnie występ w obecnym sezonie wypadł po niżej oczekiwań, teraz będzie sporo czasu, aby wyciągnąć wnioski. Musimy się zastanowić co zrobić, aby w przyszłym sezonie grać lepiej, spokojniej i piłkę ręczną spokojną, a co najważniejsze skuteczną.

trener Adam Węgrzynowski

 

SPR Wisła Sandomierz - Zagłębie Sosnowiec 27:30 (15:16)

 

Wisła: Skowron, Tenderenda - Kutek 6, Białkowski 5, Pawelczyk 4, Wiącek 4, Werstler 3, Semik 3, Kuraś 1, Szklarski 1, Drzymalski, Kozdroń, Teterycz, Komorowski, Guz, Bakalarz.

 

Rzuty karne: Wisła 3/2, Zagłębie 0.

Kary: Wisła 8 minut, Zagłębie 24 minuty.

info: http://www.sprwisla.pl/images/7_.jpg