http://www.sprwisla.pl/images/nasi_rywale/vive_targi_kielce.gif Mimo dobrej gry mecz derbowy zakończył się zwycięstwem drużyna Vive II Tauron Kielce.

Początek spotkani układał się po naszej myśli, gdzie wyszliśmy na dwubramkowe prowadzenie, choć była szansa na trzecią bramkę, ale nie wykorzystaliśmy rzutu karnego. W kolejnych minutach pierwszej części prowadzenie zmieniało się na przemian dla obu drużyn. Na przerwę schodziliśmy ze stratą dwóch bramek, które gospodarze zdobyli z rzutów karnych. W drugiej części a dokładnie w 34 minucie mieliśmy remis 14:14, lecz po chwili gospodarze ponownie wyszli na dwie bramki przewagi. Niestety, już do końca spotkania nie udało nam się odrobić straty i mecz zakończył się zwycięstwem drużyny Vive. Szkoda, bo w dniu dzisiejszym zagraliśmy dobre spotkanie, w którym było dużo walki i byliśmy blisko uzyskania dobrego wyniku. Mimo porażki trzeba pochwalić cały zespół, który cały czas walczył i starał aby wygrać dzisiejsze zawody. Niestety, aby wygrać ten mecz w Kielcach było to za mało. Za dwa tygodnie gramy u siebie ostatnie spotkanie i będziemy chcieli zakończył obecny sezon pozytywnym akcentem, czyli odnieść zwycięstwo nad drużyną Zagłębia.