http://www.sprwisla.pl/images/nasi_rywale/spr_orzel_przewoesk.gif Dwie różne połowy rozegrali nasi szczypiorniści, aby ostatecznie wysoko pokonać swoich przeciwników z Przeworska.

Rozegraliśmy spotkanie, które miało dwa oblicza. W pierwszej połowie gra nam nie wychodziła graliśmy nerwowo popełniliśmy dużo strat dużo błędów nasza obrona nie była tak szczelna i do przerwy przegrywaliśmy jedną bramką. W przerwie w szatni przeprowadziliśmy ostrą rozmowę i po powrocie do gry zaczęliśmy grać bardziej agresywnie wyprowadzaliśmy kontrataki co pozwoliło nam na odskoczenie do pięciu bramek. Przez większą cześć drugiej połowy grało nam się spokojniej, a w końcówce spotkania drużyna z Przeworska grała tak jak, by zrezygnowana co pozwoliło nam na zdobycie kolejnych bramek. Fajnie, że drużyna do końca spotkania grała agresywnie dużo biegała i dzięki temu odnieśliśmy dość wysokie zwycięstwo. Do końca rozgrywek pozostało nam jeszcze dwa mecze ligowe wyjazdowy w Kielcach oraz u siebie z Sosnowcem. Musimy powalczyć w tych meczach o dwa zwycięstwa to, wtedy ten sezon powiedzmy sobie szczerze, że nie będzie zupełnie tak stracony. A jak wyjdzie, to zobaczymy, bo na wyjazdach gramy słabiej mamy jakieś problemy z koncentracją, ale mam nadzieję, że uda nam się zagrać dwa dobre spotkania.

trener Adam Węgrzynowski

 

SPR Wisła Sandomierz - Orzeł Przeworsk 36:23 (12:13)

 

Wisła: Skowron, Tenderenda - Kutek 11, Wiącek 7, Werstler 5, Pawelczyk 5, Kuraś 3, Białkowski 2, Szklarski 2, Bakalarz 1, Semik, Drzymalski, Guz, Anwajler, Teterycz, Kozdroń.

Rzuty karne: Wisła 3/2, Orzeł 2/1

Kary: Wisła 8 minut, Orzeł 10 minut.

info: http://www.sprwisla.pl/images/7_.jpg