http://www.sprwisla.pl/images/pilka_.gif W sobotni wieczór sandomierscy szczypiorniści będą rywalizować z obecnym liderem rozgrywek.

Drużyna Grunwaldu w obecnych rozgrywkach zdecydowanie odnosiła zwycięstwa. Rudzianie mają zaledwie 79 bramek straconych, po czym można wnioskować, iż obrona jest bardzo szczelna. Nasza drużyna w ostatnim meczu pokazała ducha walki i mamy nadzieję, że również będzie podobnie w sobotnim spotkaniu. Doskonale wiemy jak mocnym przeciwnikiem jest drużyna z Rudy, ale postaramy się podjąć walkę i rywalizować jak równy z równym. Chcemy rozegrać dobre zawody, podczas których wsparcie kibiców będzie bardzo cenne. Zapraszamy wszystkich na sobotni mecz do Hali Widowiskowo-Sportowej, ul.Patkowskiego 2a, początek godzina 18:00.

 

Kolejne emocje czekają naszych kibiców w niedzielę podczas pierwszego spotkania ligowego naszych juniorów. Z drużyny odeszło kilku zawodników do klubów naszych rywali. W drużynie Końskich wystąpi Bartosz Woś, który w poprzednich latach wspierał naszą drużynę. Trener Marcin Marzec zapowiada dobre przygotowanie swoich podopiecznych i ma nadzieję na dobre zawody sportowe. Również zapraszamy kibiców na niedzielne zawody, które zostaną rozegrane o godzinie 15:00.

Kadra juniorów na sezon 2015/2016 - TUTAJ

Terminarz rozgrywek juniorów - TUTAJ