http://www.sprwisla.pl/images/6-wisla_brzeg.jpgDługo oczekiwane zwycięstwo odnieśliśmy, pokonując drużynę z Brzegu.

 

Pierwsza połowa w naszym wykonaniu była dość niemrawa w obronie, w bramce też praktycznie nic nie broniliśmy, przez co nie mogliśmy wejść w posiadanie piłki i wyprowadzać kontry. Drużyna z Brzegu od początku zagrała bardzo skutecznie i do przerwy zasłużenie prowadziła trzema bramkami. W przerwie powiedzieliśmy sobie co mamy do poprawy i drugą część spotkania zagraliśmy bardziej zdecydowanie i agresywnie. Nasza obrona była ustawiona wysoko do przodu i odrzucała przeciwnika od strefy. Również bramkarz wybronił kilka ważnych piłek z drugiej linii, gdzie w pierwszej części mieliśmy z tym problemy. Z takiej gry poszły kontrataki i udało się, dojść przeciwnika a im bliżej końca tym nasza przewaga była co raz to większa. Były to fajne zawody, w których było dużo walki i męskiej gry. Odnieśliśmy pierwsze zwycięstwo, na które czekaliśmy dość długo. Mamy nadzieję, że teraz nabierzemy większej pewności siebie i w najtępnych meczach będziemy walczyć o kolejne zwycięstwo.

trener Adam Węgrzynowski

 

SPR Wisła Sandomierz - SKS ORLIK Brzeg 34:27 (14:17)

 

Wisła: Skowron, Kuchnicki, Karasiński - Kutek 9, Werstler 8, Białkowski 7, Kubisztal 5, Kubka 1, Bakalarz 1, Kuraś 1, Szklarski 1, Dusak 1, Statuch, Komorowski, Guz.

Brzeg: Andraszak - Krawczyk 10, Świerczyński 6, Włodek 6, Potępa 3, Hapanowicz, Kołodziejczyk, Wojcieszak, Kanja, Stypiński.

Rzuty karne: Wisła 1/1, Brzeg 6/4

Kary: Wisła 16 minut, Brzeg 2 minuty.

wyniki, tabela

FOTOGALERIA - TUTAJ