Początek spotkania był bardzo słaby, nie zdobyliśmy bramki w czterech 100% sytuacjach. Pierwszą bramkę zdobyli goście dopiero w 5 minucie, w kolejnej mieli rzut karny, który wybronił nasz bramkarz. Był to moment, w którym otrząsnęliśmy się i szybko złapaliśmy właściwy rytm gry. Wyszliśmy na prowadzenie 3:1 w 10 minucie, aby w kolejnych powiększać swoją przewagę i kontrolować sytuację w meczu. W pierwszej połowie dobrze zagrał Daniel Skowron, broniąc kilka dobrych sytuacji naszych rywali, jak również wybronił trzy rzuty karne. Dobra postawa w bramce zawsze działa motywującą na zespół co pozwoliło nam schodzić na przerwę z wysokim prowadzeniem 17:9.

Po zmianie stron przez pierwsze 15 minut bramki padały na przemian. W kolejnych między 47 a 52 minutą zdobyliśmy 6 bramek, nie tracąc żadnej, ustalając wynik 31:18. Końcówka spotkania przebiegała spokojnie, ale ostatnie dwa trafienia również należały do nas. Mecz kibicom mógł się podobać, bo zobaczyli na parkiecie wszystkich zawodników naszej drużyny, którzy zagrali dobre zawody. Odnieśliśmy wysokie zasłużone zwycięstwo, które było nam bardzo potrzebne przed kolejnym spotkaniem ligowym, które rozegramy z drużyną Zagłębia w Sosnowcu.