http://www.sprwisla.pl/images/wisla_zaglebie.gifPo dobrym meczu pewnie zwyciężamy drużynę Zagłębia Sosnowiec na ich własnym terenie.

Przyszedł czas i mecz, w którym zagraliśmy dobrze w ataku konsekwentnie w obronie co zaowocowało, że udało nam się w pewnym stopniu zatrzymać najgroźniejszego zawodnika drużyny gospodaży, czyli Krzyśka Kurełek. Pierwsza odsłona meczu była bardzo wyrównana i żadna drużyna nie potrafiła odskoczyć na więcej niż dwie bramki. Większą część pierwsze połowy prowadziła drużyna Sosnowca, ale to my w końcówce odskoczyliśmy na dwie bramki schodząc na przerwę z wynikiem 14:16.

Początek drugiej połowy był, bardzo udany w naszym wykonaniu gdzie odskoczyliśmy na pięć bramek i zaczęliśmy kontrolować przebieg spotkania. Graliśmy mądrze i konsekwentnie zarówno w ataku, jak i w obronie, z czego udało się naszym zawodnikom zdobyć sporo bramek. Dobrze w bramce spisywał się Daniel, co również miało duży wpływ na rozgrywanie wielu szybkich akcji, po których zdobywaliśmy bramki. Od kilku kolejek nasza gra wygląda co raz to lepiej co widać po uzyskanych wynikach i mam nadzieję, że utrzymamy dobrą dyspozycję do końca pierwszej rundy.

tener Adam Węgrzynowski

 

SPR Zagłębie Sosnowiec - SPR Wisła Sandomierz 32:39 (14:16)

Wisła: Skowron 1, Kuchnicki - Białkowski 10, Bakalarz 6, Dusak 6, Hubka 5, Westler 4, Kubisztal 3, Kutek 2, Komorowski 1, Szklarski 1, Guz, Statuch.

Rzuty karne: Zagłebie 2/2, Wisła 3/3.

Kary: Zagłebie 2 minuty, Wisła 6 minut.

wyniki, tabela