http://www.sprwisla.pl/images/pilka_.gif Zapowiada się ciekawe i emocjonujące widowisko sportowe.

Przeciwnikiem naszych szczypiornistów będzie jedna z czołowych drużyn obecnych rozgrywek AZS Politechnika Świętokrzyska Kielce. Goście prezentują się bardzo dobrze i tylko na starcie rozgrywek przegrali u siebie z drużyną Grunwaldu. Pozostałe siedem spotkań rozstrzygnęli na własną korzyść, odnosząc zwycięstwa. Nasza drużyna początek sezonu nie miała udany, lecz z każdym meczem prezentuje się co raz to lepiej i mamy nadzieję, że w sobotni wieczór również zagra dobre zawody, i odniesie kolejne zwycięstwo. Mobilizacji i woli walki naszym szczypiornistom z pewnością nie zabraknie, lecz wsparcie kibiców również będzie bardzo cenne. Wszystkich serdecznie zapraszamy na sobotnie zawody.

http://www.sprwisla.pl/images/wisla-politechnika.gif

Nasze drużyny młodzieżowe rozegrają wyjazdowe spotkania.

Chłopcy w sobotnie przedpołudnie (28.11) będą rywalizować w Kielcach z KS VIVE Tauron I o godzinie 10:00, w Hali Sportowej MOSiR przy ul. Krakowskiej 72.

Drużyna młodzika zagram w niedzielę 29 listopada również w Kielcach z KS VIVE Tauron IV o godzinie 12:30, w Hali Sportowej MOSiR przy ul. Krakowskiej 72.