Początek spotkania był słaby w naszym wykonaniu. W 9 minucie przegrywaliśmy 5:1, ale potrafiliśmy się podnieść i doprowadziliśmy do remisu 12:12. Mogliśmy uzyskać jeszcze lepszy wynik, ale popełniliśmy sporo błędów i gospodarze wyszli na prowadzenie 13:12.

Druga odsłona tego spotkania była wyrównana do stanu 15:15. W dalszej części otrzymaliśmy sporo kar i przez kolejne 10 minut graliśmy w osłabieniu. W tym okresie gospodarze wyszli na trzy bramkowe prowadznie, które utrzymywało się cały czas. Mieliśmy swoje szanse, ale nie wykorzystaliśmy dwóch rzutów karnych oraz kilku sytuacji sam na sam. Niestety nie mógł z nami zagrać Mariusz Kubisztal z powodu obowiązków zawodowych. Szkoda, bo Mariusz prowadzi naszą grę w ataku a tak musieliśmy zmienić ustawienie i dlatego też było więcej straconych piłek. Patrząc na klasę naszego rywala zagraliśmy dobrą piłkę ręczną, ale niestety o porażce zadecydowała słaba nasza skuteczność.