http://www.sprwisla.pl/images/spr__mlodzik.gif W rewanżowym spotkaniu rundy finałowej drużyna młodzika pokonała KS KSZO Ostrowiec Św.

W pierwszym spotkaniu przegraliśmy u siebie różnicą dwóch bramek. Na mecz rewanżowy do Ostrowca jechaliśmy z nastawieniem, aby rozegrać dobre spotkanie. Początek spotkania był wyrównany, przez pierwsze 5 minut do stanu 2:2 w kolejnych minutach odskoczyliśmy na trzy bramki przewagi i pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 11:14 dla nas. W drugiej połowie utrzymywaliśmy przewagę, a nawet prowadziliśmy siedmioma bramkami, lecz ostatnie minuty należały do gospodarzy i ostatecznie zwyciężyliśmy czterema bramkami. Cieszę się, że drużyna mimo porażki u siebie potrafiła się zmobilizować i zagrać dobre zawody na terenie przeciwnika.