Było to przedostatnie spotkanie drużyny młodzika w rywalizacji finałowej. Od początku spotkania drużyna z Bogorii prowadziła kilkoma bramkami. Staraliśmy się zminiejszyć prowadzenie gospodarzy ale brakowało nam skuteczności. Do przerwy schodziliśmy do szatni z dwubramkową stratą.

Początek drugiej połowy był dobry w naszym wykonaniu i udało nam się wyjść na prowadzenie (10:11). Niestety było to pierwsze i ostatnie prowadzenie naszej drużyny w całym meczu. Gospodarze szybko doprowadzili do remisu, aby po chwili ponownie wyjść na prowadzenie. Do końca meczu goniliśmy wynik, ale nie udało nam się zniwelować strat i ostatecznie przegraliśmy całe zawody.

Za tydzień gramy u siebie i postaramy się zrewanzować, aby dobrze zakończyć rozgrywki finałowe.