Gospodarze tylko na początku spotkania wyszli na prowadzenie 3:1. Po 10 minutach gry było już 6:3 dla naszego zespołu. W dalszej części gry nasza przewaga rosła i cały czas utrzymywaliśmy przewagę 4-5 bramkami. Graliśmy fajną piłkę ręczną broniąc twardo w obronie, z czego wyprowadzaliśmy kontrataki. Do przerwy prowadziliśmy 7 bramkami co praktycznie ustawiło mecz po naszej myśli.

W drugiej połowie pierwszy skład zagrał pierwsze pięć minut. W kolejnych nastąpiły zmiany zawodników tak, aby zagrali wszyscy zawodnicy, jakich miałem do dyspozycji tego dnia. Cały czas prowadziliśmy, kontrolując przebieg spotkania. Najwyższe nasze prowadzenie było w 42 minucie 26:16. Pod koniec meczu popełniliśmy kilka błędów, z czego poszły kontry i straciliśmy kilka bramek. Ostatecznie spotkanie zakończyło się naszym zwycięstwem z przewagą 5 bramek. Ogólnie zagraliśmy dobre zawody, a przede wszystkim graliśmy mądrą i przemyślaną piłkę ręczną.