http://www.sprwisla.pl/images/1.jpg

Drużyna seniora rozegrała mecze kontrolne w Kielcach.

Pierwszym przeciwnikiem naszych szczypiornistów była drużyna UJK Kielce.

KU AZS UJK Kielce - SPR Wisla Sandomierz 19:29 (10:13)

Wisła: Kołacz, Kuchnicki 1 - Białkowski 10, Teterycz 7, Kubisztal 4, Dusak 3, Solon 2, Serafin 2, Bakalarz 1, Szklarski, Komorowski, Osowski, Statuch.

Zagraliśmy agresywnie w obronie, co spowodowała problemy w grze przeciwnika, aby sforsować naszą obronę. Dobrze zagrali nasi bramkarze, którzy wyprowadzali szybkie kontry i dzięki temu wysoka nasza wygrana.

 

Politechnika Świętokrzyska Kielce - SPR Wisła Sandomierz 25:22 (12:9)

Wisła: Kołacz, Kuchnicki - Bakalarz 6, Dusak 6, Teterycz 4, Kubisztal 3, Solon 2, Białkowski 1, Szklarski, Komorowski, Osowski, Serafin, Statuch.

Na drugie spotkanie pojechaliśmy do hali Politechniki bezpośrednio po zakończeniu meczu z UJK. Zawodnicy nawet się nie przebierali, tylko prosto z hali wsiedli do busa na kolejny mecz. Jednym słowem w biegu z meczu na mecz. Co prawda przegraliśmy z Politechniką Świętokrzyską Kielce, ale jesteśmy zadowoleni z obu spotkań. Z Politechniką słabiej zagraliśmy w defensywie, jak również nie co opadliśmy z sił. Na początku spotkania Politechnika odskoczyła nam na trzy bramki i taka przewaga utrzymywała się przez całe spotkanie. W obu meczach nie wystąpili nasi bramkarze Skowron i Karasiński, również nie pojechał z nami Chubka, który ma leki uraz stopy oraz Werstler zmaga się z grypą, a Wasiłek ma złamany nos. Podsumowując oba spotkania możemy być zadowoleni, bo drużyny, z którymi graliśmy były wyżej w tabeli od nas w poprzednim sezonie. Jest to dobry prognostyk dla nas przed nadchodzącym sezonem. Cały czas pracujemy i przygotowujemy się do pierwszego spotkania ligowego.