http://www.sprwisla.pl/images/orzel_vs_wisla.jpgW najbliższą sobotę drużyna seniorów rozpoczyna rywalizację w II ligowych rozgrywkach.

 

Rozpoczynamy od wyjazdowego spotkania z drużyną SPR Orzeł Przeworsk, które odbędzie się w najbliższą sobotę 24.09.2016 r. Przed sezonem rozegraliśmy sześć meczów sparingowych odnotowując trzy wygrane i trzy przegrane. Graliśmy z silnymi zespołami, które występują w pierwszej lidze oraz z czołówką drugiej ligi. Nasz skład został nie co odmłodzony i mamy trzech nowych zawodników. Na lewym rozegraniu jest Kamil Wasiłek z Azoty Puławy, na prawym skrzydle Arek Solon i bramkarz Patryk Kołacz, obaj ze Stali Mielec. Jedziemy do Przeworska powalczyć o zwycięstwo i mamy nadzieję, że nam się to uda. Chcemy wygrać sobotni mecz, który napędzi nas na kolejne spotkania ligowe.

Początek spotkana 1 kolejki sezonu 2016/2017 o mistrzostwo II ligi Mężczyzn gr. IV odbędzie się w dniu 24.09.2016r. (sobota) o godz.18:00 w hali sportowej im.Tadeusza Ruta w Przeworsku ul. Misiągiewicza 10.