Po emocjonującej końcówce przywozimy jeden punkt z meczu w Przeworsku.

Zawody rozpoczęliśmy, dobrze grając w obronie, wyprowadziliśmy dwa kontrataki, ale niestety nieskuteczne. Nasze błędy wykorzystali gospodarze i wyszli na prowadzenie 2:0. Pierwszą bramkę zdobyliśmy dopiero w 8 minucie. Od tech chwili zaczęliśmy grać lepszą grę w ataku pozycyjnym, co zaowocowało zdobyciem pięciu kolejnych bramek, a tym samym wyszliśmy na prowadzenie 3:6. Niestety kolejne akcje były przeprowadzone bardzo chaotycznie i oddawaliśmy rzuty z nie przygotowanych pozycji. Gospodarze zaczęli wyprowadzać szybkie kontry zdobywając bramki, co doprowadziło do wyniku remisowego do przerwy 10:10.

Początek drugiej połowy był lepsze w wykonaniu gospodarzy, którzy wyszli na prowadzenie 14:11. Mimo straty kilku bramek odrobiliśmy straty i to my prowadziliśmy do końca meczu jedną bramką. Na 18 sekund przed końce spotkania mieliśmy akcję, ale niestety straciliśmy piłkę. W tej akcji Mariusz Kubisztal przeszkadzał w rozegraniu piłki, za co dostał niebieską kartkę i nie wystąpi w następnym meczu. Końcówkę broniliśmy w osłabieniu, ale udało się obronić atak gospodarzy i ostatecznie remisujemy 25:25. Wynik jak najbardziej sprawiedliwy, choć mogło być lepiej, ale musieliśmy zagrać bardziej skutecznie i konsekwentnie w ataku pozycyjnym.