Pewnie zwycięstwo z Grunwaldem Ruda Śląska.

Drużyna zagrała kolejny dobry mecz, grając konsekwentnie, agresywnie i twardo w obronie. W pierwszej połowie nie wszystko wychodziło taktycznie, popełniliśmy kilka błędów, brakowało nam cierpliwości i za szybko chcieliśmy oddawać rzuty. Praktycznie cały czas prowadziliśmy, choć w 25 minucie goście wyszli na jednobramkowe prowadzenie 11:12. Końcówka była już nasza, zdobyliśmy kolejne bramki, prowadząc do przerwy 14:13.

W drugiej połowie między 36 a 47 minutą zdobyliśmy osiem bramek z rzędu, wychodząc na prowadzenie 24:16. Od tego momentu już graliśmy spokojnie i skutecznie w ataku pozycyjnym. Nasza obrona w dalszym ciągu grała twardo i agresywnie. Dobrze w bramce zaprezentował się Daniel Skowron, który pomagał nam w trudnych momentach. Bronił bardzo trudne piłki z sześciu metrów, co dodawało nam większej pewności i spokoju w kolejnych akcjach. Cieszy postawa całej drużyny, bo utrzymaliśmy dyscyplinę taktyczną przez całe spotkanie. Cieszymy się ze zwycięstwa, bo pokonaliśmy przeciwnika, który jest jednym z kandydatów do awansu. Mam nadzieję, że w kolejnych spotkaniach będzie nam się grało łatwiej. Mamy dwa zwycięstwa z rzędu. Drużyna uwierzyła w siebie, mamy fajny zespół i w miarę młody, który powinien grać dobrą piłkę ręczną. Jeszcze nie wszystko mamy dopracowane do końca, ale jest kilka wariantów, które z czasem powinny nam wychodzić. Na kolejny mecz pojedziemy do Krakowa na trudny teren, na którym będziemy walczyć o kolejne zwycięstwo.

SPR Wisła Sandomierz - SPR Grunwald Ruda Śląska 29:19 (14:13)

Wisła: Skowron, Kołacz, Karasiński - Białkowski 9, Solon 6, Teterycz 4, Kubisztal 3, Dusak 2, Hubka 1, Bakalarz 1, Osowski 1, Werstler 1, Serafin 1, Statuch, Wasiłek, Szklarski.

Rzuty karne: Wisła 0/0, Grunwald 5/3

Kary: Wisła 8 minut, Grunwald 4 minuty.