Nasze drużyny rozegrały swoje spotkania przed własną publicznością.

SPR Wisła Sandomierz - KSSPR Końskie 14:24 (7:14)

Wisła: Rosowski Karol, Sroczyński Jan - Stypa Paweł 6, Sapielak Karol 4, Malinowski Adam 3, Goździowski Bartosz 2, Dziarek Wiktor 1, Binięda Jakub 1, Krakowiak Maciej, Kabata Maciej, Kucharski Marcin, Rożek Franciszek, Boś Paweł, Kowalik Mateusz, Poniewierski Kacper.

Nie wszystko jeszcze funkcjonuje poprawnie w grze naszego zespołu, ale już w drugim ligowym meczu dało się zauważyć postęp w sportowych poczynaniach naszych chłopców. Bardzo dobry początek spotkania nie zapowiadał zbyt wysokiej porażki. Na pewno wpływ miała na to czerwona kartka Bartka Goździowskiego, którą ujrzał w 14 minucie meczu. Na tablicy wyników widniał wtedy wynik 6:6. Niestety ta kara i wykluczenie jednego z najlepszych zawodników spowodowała lekkie zamieszanie w poczynaniach naszych
chłopaków, zbytnią nerwowość i pochopne decyzje rzutowe.
Cieszy na pewno remisowy wynik w 2 połowie meczu. Ważne, że już 6 zawodników zdobywało bramki. Cieczy, też radość i zaangażowanie chłopców w grze.
Na zakończenie chcielibyśmy gorąco podziękować wszystkim rodzicom za tak liczne stawienie się w hali sportowej i wspieranie swoich synów w ligowym debiucie w Sandomierzu. Trzymajcie za nas kciuki i wspierajcie w kolejnych meczach.

fotogaleria - TUTAJ

trenerzy Daniel Skowron, Marcin Marzec

SPR Wisła Sandomierz - UKS Zorza Bogoria 30:20 (15:10)

Wisła: Włostowski, Pęgielski - Stanek 6, Zieliński 5, Kabata 4, Osowski 4, Żelazny 3, Gołuński 3, Saracen 2, Kiciński 2, Mazur 1, Korona, Rosowski.

Rzuty karne: Wisła 2/1, Zorza 8/6.  Kary: Wisła 6 minut, Zorza 2 minuty

Od zwycięstwa rozpoczynamy rywalizację w rundzie finałowej o miejsca 6-9. Naszym przeciwnikiem była drużyna UKS ZORZA Bogoria. Spotkanie było dość wyrównane do 20 minuty, gdzie w tym czasie bramki padały na przemian dla obu zespołów. W ostatnich 10 minutach pierwszej połowy zarysowała się nasza przewaga i na przerwę schodziliśmy z wynikiem 15:10.

Druga połowa była bardzo podobna, lecz im bliżej końca, tym bardziej widoczna była nasza przewaga i ostatecznie zasłużenie wygraliśmy dzisiejsze zawody.