Wisla: Węgliński - Broda 6, Malinowski 6, Kruk 5, Łubowski 3, Cieciura 3, Kurkiewicz 2, Rewera 2, Sendrowicz 1, Ciamaga 1, Szyprowski  1, Krawiec, Stylski, Marzec, Przyłucki, Walewski.

W pierwszej połowie przez większą jej cześć to gospodarze dyktowali warunki gry, prowadząc kilkoma bramkami. Nam udało się doprowadzić do wyrównania 8:8 dopiero w 18 minucie. Końcowe dwie minuty to dobra gra w formacji obronnej i na przerwę schodzimy z przewagą dwóch bramek. Po przerwie bardzo szybko wypracowaliśmy przewagę bramkową i po 10 minutach gry prowadziliśmy 13:20. W kolejnych minutach zupełnie przejęliśmy kontrolę w spotkaniu. Na potwierdzenie jest fakt, że w ostatnich 12 minutach zdobywamy kolejne dziesięć bramek, tracąc zaledwie dwie. Bardzo dobrze taktycznie rozegraliśmy drugą połowę i ostatecznie wysoko wygrywamy.

wyniki, tabela

trener Tomasz Zieliński

KS PGE VIVE V Kielce - SPR WISŁA II Sandomierz 28:22 (11:10)

Wisła: Kucharski - Stypa 6, Sapielak 5, Goździkowski 5, Bienięda 2, Malinowski 2, Dziarek 1, Kabata 1, Nowak, Kowalik, Sobczyk, Grządkowski, Moga, Poniewierski, Węgiel, Mirkowski.

Kolejny mecz, w którym dobrze gramy tylko pierwszą połowę. Mamy młody zespół, który szybko się uczy i potrafi walczyć. Obecnie brakuje nam opanowania w wykończeniu akcji. W dalszym ciągu będziemy mocno pracować, aby w rundzie rewanżowej zdobyć pierwsze punkty w rozgrywkach.

trener Daniel Skowron

KS PGE VIVE II Kielce - SPR WISŁA Sandomierz 28:29 (16:14)

Wisła: Korona - Żelazny 7, Kabata 5, Zieliński 4, Kiciński 4, Saracen 4, Gołuński 2, Rosowski 2, Osowski 1, Włostowski, Dytman, Pęgielski.

Przez pierwsze 15 minut toczyła się wyrównana rywalizacja. W drugiej części pierwszej połowy zarysowała się lekka przewaga gospodarzy, którzy utrzymali prowadzenie do przerwy. Druga połowa przebiegała bardzo podobnie, choć to nasza drużyna była bardziej agresywna w grze. Taka postawa pozwoliła na doprowadzenie do remisu, a w dalszych minutach wyszliśmy na trzy bramki prowadzenia. Wypracowaną przewagę potrafiliśmy utrzymać do końcowego gwizdka sędziego i punkty przywozimy do Sandomierza. Niestety obecnie nasi bramkarze borykają się z różnymi kontuzjami, dlatego w bramce wystąpił Paweł Korona, który obronił kilka ważnych piłek i również przyczynił się do końcowego sukcesu.