SPR Wisła Sandomierz vs - KS PGE VIVE III Kielce 21:17 (9:9)

Wisła: Węgliński - Kabata M. 7, Żelazny 4, Zieliński 4, Stanek 2, Kiciński 1, Gołuński 1, Osowski 1, Rosowski 1, Saracen, Mazur, Włostowski, Dytman, Korona, Pęgielski.

Pierwsza odsłona spotkania była bardzo wyrównana i żadna z drużyn nie potrafiła zaznaczyć swojej przewagi. Do 15 minut nasza drużyna prowadziła jedną bramką, a w kolejnych 15 minutach to Vive wychodziło na jednobramowe prowadzenie. W 30 minucie zdobywamy bramkę i do przerwy remisujemy 9:9.

Po zmianie stron goście zdobyli kolejną bramkę, ale nasz zespół odpowiada trzema trafieniami z rzędu i wychodzimy na dwubramkowe prowadzenie 12:10. Dalsza część to bramka za bramkę aż do 56 minuty, bo w kolejnych akcjach zdobywamy kolejne trzy bramki i prowadzimy 21:16. Ostatnia akcja meczu należała do gości, którzy zmniejszyli straty do czterech bramek. Ostatecznie odnosimy trzecie zwycięstwo ligowe.