http://www.sprwisla.pl/images/spr__junior_ml.gif W zaległym meczu z czwartek kolejki juniorzy młodsi wygrywają z KSSPR II Końskie.

SPR Wisła Sandomierz - KSSPR II Końskie 29:24 (13:13)

Wisła: Pęgielski, Węgliński - Stanek 7, Kabata 5, Zieliński 4, Rosowski 4, Mazur 4, Saracen 2, Korona 2, Żelazny 1, Włostowski, Dytman, Kiciński, Pęgielski, Osowski.

Nie najlepiej rozpoczęliśmy zawody, tracą dwie bramki. W pierwszej połowie wyszliśmy na prowadzenie dopiero w 14 minucie. Pozostałą część pierwszej połowy goniliśmy rywala, który wychodził na jednobramkowe prowadzenie. W 30 minucie zdobywamy bramkę i remisujemy do przerwy 13:13. W drugiej połowie pomiędzy 43 a 48 minutą trafiamy cztery razy, wychodząc na prowadzenie 23:19. To były kluczowe minuty, bo do końca meczu nie pozwoliliśmy rywalom na odrobienie strat, wygrywając 29:24. Były to fajne zawody, w których oba zespoły zaprezentowały dobrą piłkę ręczną.