http://www.sprwisla.pl/images/nasi_rywale/mks-padwa_zamosc.gif Wygrywamy bardzo ważne spotkanie z zespołem, który również rywalizuję o awans do pierwszej ligi.

 

SPR Wisła Sandomierz - MKS Padwa Zamość 31:26 (17:10)

Wisła: Skowron, Łukawski, Pęgielski - Dusak 6, Werstler 5, Rusin 5, Serafin 4, Cupisz 4, Solon 2, Szklarski 2, Kubisztal 2, Teterycz 1, Białkowski, Kabata, Statuch, Żelazny.

Padwa: Drabik - Fugiel 11, Adamczuk 4, Bigos 3, Maciocha 2, Pieczykolan 2, Salach 1, Gałaszkiewicz 1, Kozyrski 1, Samoszczuk 1, Radwański, Bąk, Wnuk, Juźwiak, Łasocha, Banach.

Rzuty karne: Wisła 5/3, Padwa 6/5

Kary: Wisła 4 minuty, Padwa 4 minuty.

Sędziowie: Karwowski, Kowalski - Przemyśl

Zobaczyliśmy dobry, szybki mecz z drużyną, która podobnie jak my walczy o jak najwyższe miejsce w naszej grupie. Bardzo dobra nasza pierwsza połowa w grze defensywnej, bramka również zagrała na wysokim poziomie. Graliśmy szybie akcie, kontrataki były bardzo skuteczne i zdobywaliśmy łatwe bramki. Gra naszych skrzydeł też była efektowna i dzięki temu po pierwszej połowie mieliśmy siedem bramek przewagi.

Spodziewaliśmy się, że w drugiej połowie drużyna gości łatwo się nie podda. Padwa jest drużyną z dużym charakterem, która dobrze potrafi grać w piłkę ręczną i będzie próbowała odwrócić losy spotkania. Przygotowaliśmy się, że będą próbowali krycia 4+2 czy też 5+1, to też nastąpiło, ale zagrania gości mieliśmy opanowane. Trzeba pochwalić cały zespół za zaangażowanie i walkę do końca. Wygrywamy kolejne trudne zawody i przygotowujemy się do następnych spotkań. Trzeba również zaznaczyć, że był to czysty mecz w wykonaniu obu drużyn. Panowie sędziowie bardzo dobrze prowadzili dzisiejsze zawody, które stały na dobrym poziomie sportowym. Wszystkim kibicom serdecznie dziękujemy za przybycie i gorący doping.

trener Adam Węgrzynoski

wyniki, tabela