Wisła: Węgliński -Malinowski 11, Rewera 3, Kurkiewicz 3, Broda 2, Łubowski 2, Cieciura 2, Krawiec 1, Ciamaga 1, Stylski 1, Sendrowicz,  Staszałek, Kruk, Szyprowski, Walewski, Marzec.

Tylko w pierwszej połowie goście nie ustępowali naszym zawodnikom. Po zmianie stron szybka gra pozwoliła na seryjne zdobywanie bramek, aby ostatecznie wysoko pokonać dzisiejszych przeciwników.

trener Tomasz Zieliński

KSSPR I Końskie - SPR Wisła Sandomierz  19:24 (5:11)

Wisła: Pęgielski - Rosowski 7, Kiciński 6, Zieliński 6, Kabata 3, Saracen 2, Dytman, Żelazny, Gołuński, Stanek, Korona, Mazur.

Pierwsza połowa dobra w naszym wykonaniu. Szybkie i składne akcje kończyliśmy zdobywaniem bramek. Popełniliśmy kilka błędów, ale gospodarze nie potrafili ich wykorzystać i uzyskaliśmy spokojną przewagę przed drugą połową. W drugiej części drużyna Końskich zagrała o wiele lepiej i spotkanie było bardzo wyrównane. Wypracowana przewaga z pierwszej połowy dawała nam psychiczną przewagę i dlatego nasza gra była spokojna. Wiedzieliśmy, że nie możemy pozwolić na przejęcie kontroli przez gospodarzy, którzy jeszcze raz podkreślę, zagrali dobre zawody w drugiej części meczu. Było to dla nas dobre doświadczenie, aby w przyszłości mimo uzyskanej przewagi nie zwalniać tempa gry. Cieszymy się z kolejnego zwycięstwa i postaramy się kontynuować dobrą passę do końca sezonu.

trener Adam Węgrzynowski

KS PGE VIVE IV Kielce - SPR Wisła II Sandomierz 24:18 (11:9)

Wisła: Kucharski, Sobczyk - Goździkowski 6, Stypa 4, Malinowski 3, Czech 2, Sapielak 2, Mirkowski 1, Dziarek, Binięda, Kowalik, Poniewierski, Kabata, Grządkowski, Moga.

Całe spotkanie było rozegrane na niezłym poziomie. Co prawda całe spotkanie goniliśmy wynik, ale niestety o dzisiejszej porażce zadecydowały niewykorzystane czyste sytuacje. Również słabo wykonywaliśmy rzuty karne, gdzie z czterech rzutów wykorzystaliśmy zaledwie jeden. No cóż, uczymy się na własnych błędach a szkoda, bo była szansa wygrania dzisiejszych zawodów. Dziękuje zawodnikom za wolę walki i ambicję, jaką włożyli w dzisiejsze zawody.