Cenne zwycięstwo juniora młodszego z VIVE II Kielce.

SPR Wisła Sandomierz - KS PGE VIVE II Kielce 25:22 (16:13)

Wisła: Pęgielski, Węgliński - Żelazny 6, Rosowski 4, Zieliński 4, Saracen 3, Stanek 3, Kabata 2, Kiciński 1, Malinowski 1, Mazur 1, Dytman, Korona, Osowski, Włostowski, Gołuński.

Dzisiejsze zawody do 20 minuty układały się bardzo dobrze dla nas. Prowadziliśmy 14:5 i w tym momencie do gry zostali wprowadzeni zawodnicy rezerwowi. Niestety w końcowych 10 minutach pierwszej połowy grający zawodnicy nie potrafili utrzymać wypracowanej przewagi. Efektem była strata aż osiem bramek, na co odpowiedzieli tylko dwoma trafieniami. Do przerwy prowadziliśmy tylko przewagą trzech bramek. Po zmianie stron rywale w dalszym ciągu kontynuowali swoją dobrą grę. Najpierw doprowadzeniem do remisu a po chwili wyszli na prowadzenie. Tym razem w końcowych 10 minutach to my zagraliśmy dobre zawody, zdobywając 5 bramek przy stracie tylko jednej. Trzeba też pochwalić naszego bramkarza Krzysztofa Pęgielskiego, który w końcówce spotkania obronił kilka sytuacji sam na sam i dzięki jego interwencjom wygraliśmy dzisiejsze zawody.