http://sprwisla.pl/images/pilka_.gif

W najbliższą sobotę drużyna seniora oraz młodzika I rozpoczynają rywalizację w rundzie finałowej. Drużyna chłopców rozegra kolejny turniej finałowy.

Pierwsze spotkanie w sobotnie przedpołudnie rozegra drużyna młodzika I, którego przeciwnikiem będzie drużyna KSZO Ostrowiec Św. Oba zespoły rozpoczynają finałową rozgrywkę z dwoma zwycięstwami, lecz w tabeli nasi goście plasują się o jedną pozycję wyżej mając lepszy stosunek bramek.

W dalszej kolejności o ligowe punkty rozpocznie drużyna chłopców, która również jako przeciwnika będzie miała KSZO Ostrowiec Świętokrzyski oraz KSSPR Końskie. Nasi najmłodsi zawodnicy stawiani są w roli faworyta i mamy nadzieję, że zanotują kolejne zwycięstwa na swoim koncie.

Jako ostatnia do rywalizacji przystąpi drużyna seniorów. Zaczynamy rundę finałową, w której rozegramy osiem spotkań. Pierwszym naszym przeciwnikiem będzie drużyna SPR Orzeł Przeworsk, która zakończyła sezon zasadniczy jako wicelider swojej grupy. Miejsca, na jakich zespoły zakończyły rywalizację nie mają większego znaczenia. Każdy mecz jest bardzo ważny i w końcowych wyliczeniach może mieć kluczowe znaczenie w drodze do awansu. Do pierwszej ligi awansuje tylko zwycięzca rundy finałowej, a druga drużyna rozegra mecze barażowe o byt w pierwszoligowych szeregach.

Informujemy rodziców, kibiców i sympatyków, iż o wszystkich sprawach związanych z naszym klubem będzie można porozmawiać w sobotę w biurze klubu, które będzie czynne od 9:00 do 16:00. W godzinach 16:00 - 20:00 będziemy w hali dostępni, lecz wejście w rejon biura i szatni będzie zabroniony ze względu na bezpieczeństwo przed meczem drużyny seniora.

Plany meczów w sobotę 3 marca 2018 roku:

09:45 (młodzik I) - SPR Wisła Sandomierz I vs KSZO Ostroweic Świętokrzyski

11:00 (chłopcy) SPR Wisła Sandomierz vs KSZO Ostroweic Świętokrzyski

11:50 (chłopcy) KSZO Ostroweic Świętokrzyski - KSSPR Końskie

12:40 (chłopcy) SPR Wisła Sandomierz vs KSSPR Końskie

http://www.sprwisla.pl/images/wisla_orzel.przeworsk.jpg