http://www.sprwisla.pl/images/zawodnik.png

Juniorzy młodsi, młodzik I oraz chłopcy zapisują kolejne zwycięstwa w swoim dorobku ligowym.

 

http://www.sprwisla.pl/images/spr__junior_ml.gifKS PGE VIVE III Kielce - SPR Wisła Sandomierz 20:24 (9:12)

  Wisła: Pęgielski, Węgliński - Kabata 5, Stanek 5, Rosowski 4, Zieliński 4, Osowski 2, Żelazny 2, Kiciński 1, Saracen 1, Dytman, Gołuński,     Korona, Mazur, Włostowski.

Początek należał do gospodarzy którzy postawili mocne warunki gry i przez pierwsze 8 minut nieznacznie prowadzili. W kolejnych minutach to nasz zespół przejął inicjatywę i wyszliśmy na kilkubramkowe prowadzenie. Po zmianie stron w ciągu sześciu minut powiększyliśmy pzewagę do 7 bramek i praktycznie mecz mieliśmy pod kontrolą. Zagralśmy otwartą drugą połowę dlatego też bramki padały na przemian dla obu drużyn. Ostateczne zwyciężąmy na trudnym terenie w Kilecach.

trener Adam Węgrzynowski

 

http://www.sprwisla.pl/images/spr__mlodzik_I_.gifSPR Wisła I Sandomierz - KS KSZO Ostrowiec Św. 29:19 (14:10)

  Wisła: Węgliński - Kruk 9, Malinowski 6, Stylski 4, Cieciura 4, Sendrowicz 2, Ciamaga 1, Szyprowski 1, Łubowski 1, Rewera 1, Broda,  Staszałek, Walewski, Kurkiewicz, Marzec.

Całe zawody przebiegały w podobnym scenariuszu. Wyszliśmy na wysokie prowadzenie 9:0 i właściwie mecz przebiegał pod naszą kontrolą. Nasze akcje były dobre, ale też nie uniknęliśmy kilku małych błędów, które mimo wysokiego prowadzenia pozwoliły na zniwelowanie strat drużynie z Ostrowca. Do przerwy uzyskaliśmy cztery bramki przewagi. Druga połowa bardziej wyrównana ale to my zdobywaliśmy po kilka bramek z rzędu, co pozwoliło osiągnąć wysokie zwycięstwo.

trener Tomasz Zieliński

http://www.sprwisla.pl/images/spr__chopcy.gifDrugi turniej którego byliśmy gospodarzem zakończył się zwycięstwami naszych najmłodszych szczypiornistów.

SPR Wisła Sandomierz - KS KSZO Ostrowiec Św. 16:6 (7:4)

Wisła: Rosowski - Sapielak 8, Malinowski 3, Nasternak 2, Kruk 2, Robuta 1, Piórkowski, Krakowiak, Woźniak, Hajduk, Dziarek, Żyła, Nowak, Konrat.

Początek meczu należał do nas gdzie prowadziliśmy 5:1, ale staneliśmy i rywale doszli nas na 5:4. Przewagę wypracowaliśmy w ostatniej minucie zdobywając dwie bramki schodząc na przerwę z zapasek trzech bramek. Po przerwie byliśmy mocno zmotywowani aby podjąć walkę na każdej pozycji. Efekty były bardzo dobre, drugą połowę wygrywamy 10:2 ostatecznie wygrywają 16:6.

trener Daniel Skowron

SPR Wisła Sandomierz - KSSPR Końskie 25:18 (10:10)

Wisła: Rosowski - Malinowski 6, Dziarek 4, Sapielak 4, Krakowiak 4, Kruk 4, Żyła 2, Robuta 1, Piórkowski, Woźniak, Hajduk, Konrat, Nasternak.

Drugie spotkanie dzisiejszego dna było bardzo wyrównane. Przez większą część pierwszej połowy mieliśmy przewagę, ale w końcówce goście zdołali odrobić straty i do przerwy mieliśmy remis 10:10. Po zakończeniu spotkania okazało się, że początek drugiej połowy gdzie wyszliśmy na kilku bramkowe prowadzenie, był kluczowym momentem do uzyskania końcowego sukcesu. Cieszymy się, że zagraliśmy dobre zawody, odnosząc kolejne dwa zwycięstwa.

trener Daniel Skowron

Trzecie spotkanie które rozegrały drużyny KSZO i Końskich ta druga okazała się lepsza.

KS KSZO Ostroweic Świętokrzyski - KSSPR Końskie 12:13 (5:7)

wyniki, tabela