http://www.sprwisla.pl/images/n-cz.jpg Pierwsza porażka drużyny młodzika I w rundzie finałowej. Chłopcy i młodzik II zwyciężają.

Drużyna juniora młodszego przypieczętowała awans do ćwierćfinału rozgrywek ligowych.

KS PGE VIVE III Kielce - SPR Wisła Sandomierz 12:16 (4:8)

Wisła: Sroczyńsk - Malinowski 7, Sapielak 5, Nasternak 2, Krakowiak 1, Dziarek1, Piórkowski, Woźniak, Hajduk, Żyłą, Nowak, Konrat, Rosowski, Robuta, Kruk.

Wygrywamy pierwsze zawody w obecnym sezonie. Drużyna od początku była nastawiona na twardą rywalizację Uzyskaliśmy kilka bramek przewagi, która utrzymywała się przez całe spotkanie. Jesteśmy bardzo zadowoleni z osiągniętego wyniku i mam nadzieję, że zawodnicy uwieżą, że własne siły co pozwoli zwyciężać w kolejnych spotkaniach rundy finałowej.

trener Daniel Skowron

SPR Wisła II Sandomierz - MSS Masłów 21:13 (8:8)

Wisła: Kucharski - Stypa 9, Malinowski 3, Goździkowski 3, Sapielak 2, Grządkowski 2, Binięda 1, Mirkowski 1, Radoń, Nasternak, Kowalik, Węgiel, Sobczyk, Kabata, Moga, Dziarek.

Pierwsza połowa bardzo wyrównana, w której goniliśmy wynik. Goście zagrali bez respektu i prowadzili z przewagą dwóch bramek. Końcówka należała do nas i doprowadziliśmy do remisu. W przerwie odbyła się męska rozmowa i wyszliśmy na drugą część spotkania z mocnym nastawieniem na zwycięstwo. Na początku drugiej połowy zdobyliśmy dwie bramki, a w kolejnych minutach powiększaliśmy swoją przewagę, aby ostatecznie wygrać dzisiejsze zawody.

Wisła: Pęgielski 1 - Saracen 11, Zieliński 9, Żelazny 6, Dytman 5, Kiciński 5, Korona 5, Kabata 4, Stanek 3, Rosowski 2.

Było to jednostronne widowisko, w którym nie było wątpliwości, która drużyna wygra dzisiejsze zawody. Wszyscy zawodnicy, którzy zagrali, trafiali do bramki gospodarzy. W 57 minucie nasz bramkarz Krzysiek Pęgielski również zdobył bramkę, czym podkreślił swój dobry występ w dzisiejszych zawodach. Wynik spotkania najlepiej podkreśla różnicę klas oby drużyn. Dziękuję zawodnikom, że zaprezentowali dobry równy poziom gry przez całe spotkanie. Teraz przygotowujemy się do rozgrywek ćwierćfinałowych, które rozpoczniemy w kwietniu.