http://www.sprwisla.pl/images/1.jpg Ze zmiennym szczęściem drużyny młodzieżowe zakończyły mecze ligowe.

 

http://www.sprwisla.pl/images/spr__chopcy.gif

KS VIVE I Kielce - SPR Wisła Sandomierz 20:16 (11:8)

 

KS PGE VIVE III Kielce - SPR Wisła Sandomierz 12:16 (4:8)

Wisła: Sapielak 8, Malinowski 7, Nasternak 3, Woźniak 2, Kruk 2, Krakowiak 1, Robuta 1, Piórkowski, Dziarek, Hajduk, Żyła, Konrat, Rosowski

 

Tylko pierwsze minuty należały do gospodarzy. Od 4 minuty wyszliśmy na prowadzenie, które utrzymaliśmy do końca spotkania. Scenariusz pierwszej i drugiej połowy był bardzo podobny. Graliśmy spokojnie i staraliśmy się wykorzystać błędy gospodarzy, ale nie wszystko się układało. Spotkanie było dość szybkie, z którego jesteśmy zadowoleni. Było to drugie spotkanie dzisiejszego dnia, ale jak że odmienne dla nas i dlatego nasze zwycięstwo bardzo cieszy.

trener Daniel Skowron

 

http://www.sprwisla.pl/images/spr__mlodzik_I_.gifKSSPR Końskie - SPR Wisła I Sandomierz 18:38 (9:15)

 Wisła: Węgliński - Stylski 7, Kruk 7, Malinowski 7, Ciamaga 4, Rewera 4, Cieciura 4, Broda 2, Staszałek 1, Kurkiewicz 1, Marzec 1, Sendrowicz, Szyprowski, Walewski.

trener Tomasz Zieliński

 

http://www.sprwisla.pl/images/spr__junior_ml.gifSPR Wisła Sandomierz - KSSPR I Końskie 29:26 (13:9)

  Wisła: Pęgielsk, Węgliński - Żelazny 7, Kabata 6, Zieliński 5, Kiciński 3, Mazur 2, Stanek 2, Włostowski 1, Saracen 1, Rosowski 1, Korona 1, Dytman, Gołuński, Osowski.

 

Kolejny dobry mecz w wykonaniu naszego zespołu. Po pierwszej połowie uzyskaliśmy czterobramkową przewagę i to wysatczyło aby ostatecznie zwycęstwem zakończyć dzisiejsze zawody. Cieszymy się że wygraliśmy z mocnym zespołem jakim w dniu dzisiejszym była drużyna Końskich. Jesteśmy mocno podbudowani ostatnimi dobrymy wynikami i chcemy również wygrać ostatni mecz w rundzie zasadniczej który rozegramy w Masłowie.

trener Adam Węgrzynowski