http://www.sprwisla.pl/images/chlopiec.jpg

Drużyna chłopców zakończyła rozgrywki ligowe. Młodzik I zapisuje kolejne zwycięstwo a młodzika II kolejną porażkę.

 

http://www.sprwisla.pl/images/spr__chopcy.gif

SPR Wisła Sandomierz - KS VIVE II Kielce 16:14 (6:9)

  Wisła: Sroczyński - Sapielak 6, Malinowski 3, Nowak 3, Nasternak 3, Kruk 1, Piotrowski, Woźniak, Krakowiak, Hajduk, Dzirek, Żyła, Konrat, Rosowski, Robuta.

 

Długo nie mogliśmy wejść w odpowiedni rytm gry. Kielecka drużyna rozegrała bardzo dobrze pierwszą część zawodów, co spowodowało, że do przerwy przegrywaliśmy. Druga połowa to zupełnie odmienny styl gry. Nasza agresywna gra przynosiła efekty i udało się odrobić straty. O zwycięstwie zadecydowała końcówka spotkania, którą to nasz zespół zagrał zdecydowanie lepiej i to my mogliśmy cieszyć się z końcowego zwycięstwa.

trener Daniel Skowron

KS ARENA I Busko-Zdrój - SPR Wisła Sandomierz 21:14 (9:5)

Wisła: Sroczyński - Sapielak, Malinowski, Nowak, Nasternak, Kruk, Piotrowski, Woźniak, Krakowiak, Hajduk, Dzirek, Żyła, Konrat, Rosowski, Robuta.

Drugie spotkanie rozegrane z gospodarzem turnieju nie wypadło najlepiej. Od początku staraliśmy się grać szybkie akcje, ale popełniliśmy sporo błędów i drużyna z Buska zdobywała bramki. Praktycznie przez całe spotkanie goniliśmy wynik, ale nie udało się zniwelować strat i niestety przegrywamy całe zawody. Na pocieszenie pozostaje fakt, iż na koniec sezonu wywalczyliśmy drugie miejsce. Co jest dużym sukcesem dla młodych zdolnych chłopców, którzy dopiero rozpoczynają swoją karierę z piłką ręczną. Wszystkim zawodnikom serdecznie dziękuję za walkę, zaangażowanie i ducha wiary, który pozwolił nam osiągnąć końcowy sukces.

trener Daniel Skowron

 

http://www.sprwisla.pl/images/spr__mlodzik_I_.gifKS KSZO Ostrowiec Św. - SPR Wisła I Sandomierz 18:27 (7:12)

 Wisła: Węgliński - Malinowski 7, Stylski 6, Kruk 4, Cieciura 4, Broda 2, Łubowski 2, Rewera 2, Sendrowicz, Ciamaga, Szyprowski, Walewski, Kurkiewicz, Woźniak, Marzec.Staszałek.

 

 

http://www.sprwisla.pl/images/spr__mlodzik_II_.gif

KS PGE VIVE III Kielce -SPR Wisła II Sandomierz 48:15 (27:6)

 Wisła: Kucharski - Stypa 5, Moga 3, Grządkowski 3, Mirkowski 2, Czech 1, Poniewierski 1, Binięda, Kowalik, Węgiel, Sobczyk, Jarosz, Radoń, Kabata, Goździkowski.


Rozegraliśmy bardzo słabe zawody i niewiele można napisać, bo uzyskany wynik pokazuję, jaka jest różnica klas pomiędzy zespołami. Do końca rozgrywek pozostało dwa spotkania, w których postaramy się uzyskanie jak najlepszych rezultatów.

trener Daniel Skowron