W dniach 6-8 kwietnia 2018 roku, odbył się XXXVIII Turniej Lajkonika 2018.

Nasz klub reprezentowały dwie drużyny młodzika I, młodzika II. Starsza drużyna wywalczyli drugie miejsce w całym turnieju, co jest dużym sukcesem młodych zawodników. Druga drużyna uplasowała się na 15 miejscu. W całym turnieju wystąpiło 1500 uczestników grających w 96 zespołach z 13 krajów: Polski, Austrii, Czechy, Estonia, Francja, Litwa, Łotwa, Mołdawia, Szwecja, Niemcy, Rosja, Słowacja, Ukraina. Dla naszych najmłodszych zawodników najważniejsze było doświadczenie, jakie zdobyli podczas rozegranych spotkań. W najbliższym czasie obie drużyny czekają ostatnie mecze ligowe w rundzie finałowej. Sukces drużyny młodzika I w Krakowskim turnieju powinien dodać pewności i wiary we własne umiejętności, aby wywalczyć awans do Mistrzostw Polski, które odbędą się po zakończeniu rundy finałowej.