http://www.sprwisla.pl/images/nasi_rywale/mosir_bochnia.gif

Odnosimy bardzo ważne zwycięstwo, które pozwala pozytywnie myśleć o awansie do pierwszej ligi.


Spotkanie zostało rozegrane w samo południe, a więc o nie typowej godzinie jak mecze piłki ręcznej. Mecz przebiegał do dobrym poziomie sportowym. Od początku oba zespoły prowadziły szybką i twardą grę. Taka postawa zawsze podoba się kibicom, bo gwarantuje równą i ciekawą rywalizację. Od początku trwała wyrównana walka co prawda wychodziliśmy na prowadzenia, ale po chwili rywale doprowadzali do remisu. Przewagę trzech bramek udało się wypracować dopiero w ostatnich trzech minutach.

Po zmianie stron obraz gry przebiegał podobnie jak w pierwszej połowie. W 44 minucie wyszliśmy na pięciobramkowe prowadzenie i do końca spotkania mecz toczył się pod naszą kontrolą. Końcowy wynik bardzo nas cieszy, bo pozostajemy w rywalizacji o awans do grona pierwszoligowców.

 

 

SPR Wisła Sandomierz vs MOSIR Bochnia 33:29 (17:14)

Wisła: Skowron, Pęgielski - Cupisz 9, Białkowski 8, Dusak 6, Werstler 4, Solon 3, Rusin 2, Szklarski 1, Kabata, Teterycz, Serafin, Żelazny, Statuch, Kubisztal.

MOSIR: Węgrzyn - Zubik 7, Pach 6, Rogóż 5, Bujak 5, Dobrzański 3, Dziedzic 2, Janas 1, Mucha, Waśniowski, Jakubowski, Gut.

Rzuty karne: Wisła: 7:6, MOSIR 9:8

Kary: Wisła 8 minut, MOSIR 6 minut

wyniki, tabela