Przegrana w Kielcach przekreśliła szanse na awans do pierwszej ligi.

Kolejna trzytygodniowa przerwa w rozgrywkach spowodowała duże rozluźnienie u naszych zawodników i po każdej takiej przerwie zespół rozgrywa słabe spotkania. W meczu z SMS prowadziliśmy w 18 minucie 6:8, ale straciliśmy kilka piłek i gospodarze, zdobywając trzy bramki, wyszli na prowadzenie, które utrzymali do końca pierwszej części gry. Odsłona drugiej połowy wyglądała dobrze, wyprowadziliśmy kilka kontrataków i doprowadziliśmy do remisu. Kielczanie wychodzili na jedną, dwie bramki przewagi, ale po chwili doprowadzaliśmy do remisu. Niestety w drugiej części mimo wielu dogodnych sytuacji nie potrafiliśmy wyjść na prowadzenie. Ogólnie słabo zagraliśmy w ataku, gdzie nie wykończyliśmy jedenastu sytuacji sam na sam, jak również nie wykorzystaliśmy dwóch rzutów karnych. Jest to aż 13 sytuacji, w których nie potrafiliśmy zdobyć bramek, z pozycji wydawałoby się stu procentowych. Do tego dochodzi wolna i ospała nasza gra, w której brakowało nam świeżości, a z taką grą i skutecznością nie mamy co myśleć o rozgrywkach pierwszoligowych. Przed nami ostatnie spotkanie, które za tydzień zagramy z VIVE II i mam nadzieję, że zagramy na lepszym poziomie, aby zwycięstwem zakończyć obecne rozgrywki w grupie mistrzowskiej.