http://www.sprwisla.pl/images/pilka_.jpg 

Drużyna seniorów rozegrała kolejne dwa spotkania kontrolne, w których zanotowała dwa remisy.

Pierwsze spotkanie odbyło się w środę 5 września, zagraliśmy z drużyną KSZO Ostrowiec Świętokrzyski, która rywalizuję w pierwszoligowych rozgrywkach. Drugie sparing rozegraliśmy w piątek 7 września z druzyną Orleta Zwoleń.
 

SPR Wisła Sandomierz vs KS KSZO Ostrowiec Św. 36:36 (19:18)

Wisła: Skowron, Pęgielski, Ciepliński - Rusin 10, Wrstler 6, Solon 5, Białkowski 4, Sadecki 3, Stanek 3, Dusak 2, Szklarski 2, Kabata 1, Drzymalski, Anwajler, Żelazny, Saracen.

Był to dość szybkie i ciekawe spotkanie, gdzie mogliśmy zobaczyć dużo ciekawych akcji w wykonaniu obu zespołów. Wiemy, że w tego typu spotkaniach testujemy różnego rodzaju ustawienia taktyczne, jak również zawodnicy grają na różnych pozycjach. Jest jeszcze kilka elementów do poprawy w naszej grze, lecz mamy na to jeszcze czas, aby analizować i eliminować niedociągnięcia. W spotkaniu zagrali wszyscy zawodnicy, jakich mieli do dyspozycji obaj trenerzy. W naszym zespole zabrakło jedynie Tomka Cupisza, ale w kolejnych sparingach będzie występować.

 

SPR Wisła Sandomierz vs UMKS Orlęta Zwoleń 30:30 (15:17)

Wisła: Skowron, Pęgielski, Ciepliński - Cupisz 7, Białkowski 5, Szklarski 5, Rusin 3, Werstler 3, Dusak 2, Solon 2, Sadecki 1, Drzymalski 1, Kabata 1, Anwajler, Stanek, Saracen.

Zobaczyliśmy kolejne dobre zawody w wykonaniu obu zespołów. Niestety nasza skuteczność nie była najlepsza i dlatego nie mogliśmy wygrać tego spotkania. Wystąpiło kilka błędów w rozgrywaniu akcji, których nie było w poprzednich spotkaniach. Również musimy utrzymać naszą koncentrację przez całe zawody, aby wygrywać tego typu mecze. No ale cóż cały czas pracujemy i staramy się poprawiać naszą grę. W niedzielę rozegramy turniej i mam nadzieję, że nasza gra będzie na wyższym poziomie niż w dotychczasowych meczach.