http://sprwisla.pl/images/pilka_.gif

Od wyjazdowego spotkania  rozpoczynamy rozgrywki drugoligowe.

Pierwsze spotkanie nowego sezonu zagramy w Myślenicach w niedzielę o godzinie 16:00. Przed sezonem rozegraliśmy pięć bardzo cennych sparingów, w których zagrali wszyscy zawodnicy naszej drużyny. Pierwszy mecz odbył się w Przeworsku, gdzie rozegraliśmy trzy połowy po 25 minut, odnosząc zwycięstwo 37:42 (10:16, 13:11, 14:15). Pozostałe mecze sparingowe rozegraliśmy w Sandomierzu, grając co drugi dzień. W środę 5 września naszym rywalem była drużyna KS KSZO Ostrowiec Św. z którą zanotowaliśmy wynik remisowy 36:36 (19:18). W piątek 7 września gościliśmy z drużynę UMKS Orlęta Zwoleń, z którą również zapisujemy wynik remisowy 30:30 (15:17). Ostatnie mecze sparingowe zostały rozegrane podczas III Memoriału Jurka Gacha, który odbył się w niedzielę 9 września. W obu spotkania przegrywamy odpowiednia z KS Uniwersytet Radom 14:28 (7:17) oraz Padwą Zamość 31:33 (12:14). W ostatnim meczu Memoriału Padwa pokonała Uniwersytet 22:13 (12:5).

Przed sezonem zespół opuścił Mariusz Kubisztal, który prawdopodobnie zakończy karierę, Maciej Serafin wyjechał na studia do Lublina oraz Krzysztof Teterycz, będzie występował na pierwszoligowych parkietach, grając w drużynie Padwy Zamość. Do drużyny dołączyli rozgrywający Maciej Sadecki, który wrócił z ASZ Politechniki Świętokrzyskiej Kielce, po przerwie do treningów i gry w naszej drużynie wrócił bramkarz Paweł Ciepliński oraz skrzydłowy Marcin Anwajler.

 

Kadra drużyny przed sezonem 2018-2019:

Bramkarze:
Paweł Ciepliński, Krzysztof Pęgielski, Daniel Skowron.
 
Rozgrywający:
Tomasz Cupisz, Joachim Gołuński, Mateusz Kabata, Mateusz Kiciński, Sebastian Osowski, Jakub Rusin,
Maciej Sadecki, Jan Saracen,  Michał Stanek, Dominik Żelazny.
 
Skrzydłowi:
Marcin Anwajler, Michał Białkowski,Bartłomiej Dytman, Arkadiusz Solon, Sebastian Werstler, Adam Zieliński.
 
Obrotowi:
Tadeusz Dusak, Paweł Korona, Jakub Mazur, Michał Szklarski
 
Trener: Adam Węgrzynowski.
 
Terminarz grupy IV "B" - TUTAJ