Rozpoczynamy rozgrywki od wyjazdowego zwycięstwa w Myślenicach.

Dobrze rozpoczęliśmy zawody i po 7 minutach prowadziliśmy 4:1. Praktycznie przez całe spotkanie utrzymywała się trzybramkowa nasza przewaga. Mieliśmy kilkakrotnie sytuację, aby powiększyć prowadzenie do czterech, pięciu bramek, ale gospodarze zagrali bardzo ambitnie i odrabiali straty. W drugiej połowie scenariusz się powtarzał kilkakrotnie, a mianowicie gospodarze zdobywali jedną bramkę, na co my odpowiadaliśmy trzema bramkami z rzędu. W 54 minucie padłą ostatnia bramka dla Myślenic. My w końcowych minutach zaliczamy cztery trafienia, aby ostatecznie odnieść końcowy sukces. Ogólnie dzisiaj nie zagraliśmy na jakimś dobrym poziomie. Był to przeciętny mecz w naszym wykonaniu, w którym nie ustrzegliśmy się błędów. Jednak najważniejsze, że zdobywamy punkty w pierwszym wyjazdowym spotkaniu.

MUKS Siódemka Mysłowice vs SPR Wisła Sandomierz 19:26 (10:13)

MUKS: Wilk - Hajda 9, Witkowski 3, Sikora 3. Wicik 1, Korczyk 1, Sitkiewicz 1, Mauer 1, Poloczek, Pawełek, Więckiewicz, Gnyp, Aronik, Kowalczyk

Wisła: Skowron, Pęgielski - Cupisz 7, Rusin 5(4), Werstler 4, Solon 3, Sadecki 3, Szklarski 2, Dusak 2, Żelazny, Białkowski, Kabata, Ciepliński.

Rzuty karne: MUKS 7/7, Wisła 5/4

Kary: MUKS 8 minut, Wisła 8 minut

wyniki, tabela, terminarz

II kolejka - 29.09.2018 - SPR Wisła Sandomierz vs MUKS Zagłębie ZSO 14 Sosnowiec - godzina 18:00