http://sprwisla.pl/images/zaglebie_sosnowiec.gif

Drużyna seniora pewnie pokonała Zagłębie Sosnowiec.

 

SPR Wisła Sandomierz vs MUKS Zagłębie ZSO 14 Sosnowiec 33:22 (17:12)

Wisła: Skowron, Pęgielski, Ciepliński - Rusin 12 (4), Cupisz 7, Werstler 5, Szklarski 3, Dusak 2, Żelazny 1, Białkowski 1, Sadecki 1, Anwajler 1, Solon, Stanek.

Zagłębie: Mentel, Ratuszniak - Korzyniec 5, Biernacki 5, Jarząbek 2, Bąk 2, Kosmala 1, Popczyk 1, Gałęziowski, Żaczek, Solecki, Śwircz M, Śwircz E, Ciepliński, Okoń.

Rzuty karne: Wisła 5/4, Zagłębie 2:1

Kary: Wisła 6 minut, Zagłębie 6 minut.

Delegat ZPRP T.Olesiński,

Sędziowie: P.Piątek, M. Szestakow.

W drugiej kolejce zagraliśmy pierwsze zawody przed własną publicznością. Drużyna Zagłębia była bardzo wymagającym przeciwnikiem, z którym mimo wysokiego zwycięstwo nie było nam łatwo zdobyć punkty. Przez całe dzisiejsze zawody zagraliśmy równą piłkę ręczną. Od pierwszej minuty narzuciliśmy swoje warunki gry i goście nie wyszli ani razu na prowadzenie przez całe spotkanie. Już w szóstej minucie prowadziliśmy 5:1 i praktycznie do końca pierwszej części nasza przewaga się utrzymywała. Po przerwie straciliśmy dwie bramki, ale w kolejnych minutach ponownie zagraliśmy agresywniej, co zaowocowało zdobyciem kolejnych pięciu bramek i w 42 minucie powiększyliśmy prowadzenie do wyniku 22:14. Końcówka również była nasza, w której to dorzuciliśmy kolejnych kilka bramek, aby ostatecznie wygrać dość wysoko. Zwycięstwo bardzo nas cieszy, tym bardziej że graliśmy z dobrym przeciwnikiem, jakim jest drużyna Zagłębia. Publiczność również doceniła naszą dobrą grę, za którą otrzymaliśmy, gromkie brawa po ostatnim gwizdu sędziego, za co serdecznie dziękujemy.

Również serdecznie dziękujemy naszym darczyńcom, którzy w różny sposób i niekoniecznie finansowy zawsze nam pomagają:

http://www.sprwisla.pl/images/UM_logo.jpg  http://www.sprwisla.pl/images/zik-sandomierz.jpg http://www.sprwisla.pl/images/karabela.png

http://sprwisla.pl/images/JAP.gif

http://www.sprwisla.pl/images/partnerzy/foto_pieklik.jpg http://www.sprwisla.pl/images/partnerzy/mosir.jpg

wyniki, tabela, terminarz