http://www.sprwisla.pl/images/n-cz.jpg

Drużyny juniora, młodzika I i młodzika II rozegrały pierwsze mecze nowego sezonu.

Rozpoczynamy sezon od wyjazdowych spotkań w Końskich.

http://www.sprwisla.pl/images/spr__mlodzik_II_.gif

Pierwsze mecz rozegrali młodzi szczypiorniści młodzika II. Tylko w początkowej fazie meczu mecz był wyrównany. Z biegiem czasu gospodarze powiększali swoje prowadzenie, które do przerwy wynosiło 10 bramek różnicy. Przed drugą połową było wiadomo, że o zwycięstwo będzie bardzo ciężko. Druga odsłona zawodów była bardziej wykonana, lecz przewaga z pierwszej połowy pozwoliła gospodarzom na spokojne prowadzenie zawodów i ostatecznie odniesienie wysokiego zwycięstwa.

KSSPR Końskie I vs SPR Wisła II Sandomierz 34:14 (16:6)

Wisła: Sroczyński, Wódz - Nasternak 6, Malinowski 3, Sapielak 3, Żyła 1, Kruk 1, Piórkowski, Nowak, Winiarczyk, Robuta, Krakowiak, Hajduk, Dziarek.

http://www.sprwisla.pl/images/spr__mlodzik_I_.gif

Zawody przebiegały w dość nietypowej scenerii. Pierwsze 10 minut to zdecydowana przewaga naszego zespołu, który wyszedł na prowadzenie 0:5. Przez kolejne 15 minut nie zdobywamy bramki, tracąc trzy i mamy wynik do przerwy 3:5. Po zmianie stron mecz był bardziej emocjonujący. Drużyny wyszły na parkiet bardziej zmobilizowane do dalszej gry. Mimo twardej rywalizacji cały czas utrzymywała się przewaga dwóch, trzech bramek na korzyć naszego zespołu. Ostanie minuty meczu to zdecydowana nasza przewaga gdzie zdobywamy trzy bramki z rzędu, aby rozstrzygnąć zawody na swoją korzyść.

KSSPR Końskie II vs SPR Wisła I Sandomierz 9:15 (3:5)

Wisła: Kucharski,Sobczyk - Goździowski 8, Poniewierski 2, Grzadkowski 2, Binięda 1, Moga 1, Stypa 1, Radon, Czech, Kowalik, Węgiel, Kabata, Jarosz, Buczek.

http://www.sprwisla.pl/images/spr__junior.gif

Tylko do 7 minuty podjęliśmy walkę z gospodarzami dzisiejszych zawodów, gdzie mieliśmy wynik 2:2. Od tego momentu przez kolejne 19 minut nie potrafiliśmy znaleźć rozwiązania i drogi, aby zdobyć kolejne bramki. Niestety w tym czasie tracimy aż 12 bramek i w 26 minucie przegrywamy 14:2 ! W ostatnich minutach udało się zdobyć dwie bramki, ale nie odrobiliśmy strat, schodząc do szatni z wynikiem 16:4. Przebieg drugiej połowy był bardzo podobny i nie udało się odrobić strat. Niestety nie były to najlepsze zwody w naszym wykonaniu co również widać po końcowym wyniku.

KSSPR Końskie vs SPR Wisła Sandomierz 34:11 (16:4)

Wisła: Pęgielski, Węgliński - Zieliński 4, Osowski 3, Gołuński 2, Mazur 1, Malinowski 1, Dytman, Kiciński, Żelazny, Saracen, Korona.