Kolejny dobry mecz naszych szczypiornistów i zwycięstwo nad MOSiR Bochnia.

Dobre szybkie a przede wszystkim efektowne zawody mogli zobaczyć kibice w wykonaniu obu zespołów. Drużyna Bochni przez długi czas stawiała opór, dobrze grali w formacji obronnej, byli przygotowani na naszą taktykę gry. Na początku spotkania goście w 6 minucie prowadzili 2:4. Mieliśmy drobne problemy w formacji obronnej, gdzie przegrywaliśmy pojedynki jeden na jeden i goście zdobywali bramki bądź były dyktowane rzuty karne. Dość szybko odrobiliśmy straty, doprowadzając w 10 minucie do remisu 5:5. W kolejnych akcjach to my zdobywaliśmy bramki, powiększając przewagę, aby do przerwy prowadzić 18:14. Po przerwie uszczelniliśmy obronę, wyprowadziliśmy kilka kontrataków i powiększaliśmy prowadzenie. W 49 minucie goście mieli lepszy okres gry i zbliżyli się na dwie bramki straty 25:23. Nasze straty wynikały z niewykorzystanych 100% sytuacji. Dobrze, że szybko poukładaliśmy naszą grę i ponownie zaczęliśmy być skuteczni, co zaowocowało zdobyciem pięciu bramek z rzędu. W 58 minucie prowadziliśmy 33:24 i było wiadomo, że tego meczu nie przegramy. Zagraliśmy dobre zawody i cieszymy się z kolejnego zwycięstwa ligowego.

SPR Wisła Sandomierz vs MOSiR Bochnia 35:26 (18:14)

Wisła: Skowron, Pęgielski, Ciepliński - Solon 8, Cupisz 6, Rusin 5, Dusak 4, Werstler 4, Białkowski 3, Sadecki 3, Anwajler 1, Drzymalski 1, Żelazny, Osowski, Saracen.

Ruty karne: Wisła 4/4, MOSiR 5/5

Kary: Wisła 8 minut, MOSiR 6 minut.