http://sprwisla.pl/images/pilkarz_barwy.jpg

Pierwsze zwycięstwo juniora, drużyny młodzik I oraz młodzik II bez punktów.

http://www.sprwisla.pl/images/spr__mlodzik_II_.gif

Pierwsza część spotkania była poprawna w naszym wykonaniu. Popełniliśmy kilka błędów, ale graliśmy ambitnie i do przerwy nasza strata nie była zbyt duża. Po zmianie stron przewaga czterobramkowa utrzymywała się do 42 minuty. Niestety w końcowych minutach zagraliśmy słabo a goście praktycznie w każdej akcji zdobywali kolejne bramki. Przegrywamy do prostych błędach, których nie powinny mieć miejsca w meczu ligowym.

SPR Wisła II Sandomierz vs PGE VIVE II Kielce 21:32 (8:12)

Wisła: Sroczyński, Kabała - Nasternak 7, Sapielak 5, Malinowski 3, Kruk 3, Robuta 2, Nowak 1, Piórkowski, Krakowiak, Wożniak, Hajduk, Żyła, Winiarczyk, Dziarek.

Rzuty karne: Wisła 5/5, Vive 3/2

Kary: Wisła 2 minuty, Vive 10 minut.

http://www.sprwisla.pl/images/spr__mlodzik_I_.gif

Od początku meczu goście postawili nam bardzo twarde warunki gry i nie wiele mieliśmy do powiedzenia. Przegrywamy po słabym występie i bardzo wysoko. Jeżeli chcemy rywalizować z tak mocnymi drużynami, jakim jest drużyna Vive, musimy podjąć walkę przez całe spotkanie. Uzyskany słaby wynik powinien zmobilizować zawodników do ciężkiej pracy, aby w kolejnych meczach zaprezentować się o kilka poziomów wyżej.

SPR Wisła I Sandomierz vs PGE VIVE I Kielce 16:34 (9:17)

Wisła: Kucharski, Sobczyk - Styka 4, Kowalik 3, Poniewierski 3, Moga 3, Grządkowski 1, Węgiel 1, Goździowski 1, Radoń, Binięda, Czech, Kabata, Jarosz, Buczek.

Rzuty karne: Wisła 3/3, Vive 6:4

Kary: Wisła 6 minut, Vive 2 minuty.

http://www.sprwisla.pl/images/spr__junior.gif

Nie były to łatwe zawody dla nas. Drużyna UKS od początku meczu była bardzo skoncentrowana i prowadziła grę. Praktycznie całą pierwszą połowę przegrywaliśmy i musieliśmy odrabiać straty. Udało nam się doprowadzić do remisu dopiero w 28 minucie i na przerwę schodzimy z wynikiem 10:10. Po przerwie od początku zagraliśmy agresywnie i twardo w obronie co poskutkowało i po pięciu minutach gry wyszliśmy na dwubramkowe prowadzenie 13:11. W kolejnych akcjach zdobywamy pięć bramek i powiększamy prowadzenie 18:12. W dalszym ciągu mecz toczył się w dobrym tempie, ale nie pozwoliliśmy gościom na zniwelowanie strat i wygrywamy całe zawody 23:19. Brawo dla drużyny za twardą walkę szczególnie w drugiej części spotkania.

SPR Wisła Sandomierz vs UKS SMS Wybicki Kielce 23:19 (10:10)

Wisła: Pęgielski, Węgliński - Malinowski 10, Żelazny 5, Osowski 2, Mazur 2, Kiciński 2, Saracen 1, Łubowski 1, Dytman, Gołuński, Korona,.

Rzuty karne: Wisła 1/0, SMS 1/0

Kary: Wisła 8 minut, SMS 4 minuty