Po trzytygodniowej przerwie udanie wracamy do ligowej rywalizacji. W spotkaniu z Politechniką Świętokrzyską w Kielcach zdobywamy komplet punktów.

W dzisiejszych zawodach nie mogliśmy wejść w odpowiedni rytm gry. Graliśmy nie co ospale, popełniając kilka prostych błędów. Lepiej mecz rozpoczęli gospodarze, którzy przez pierwszą część spotkania grali dobrą piłkę. W 15 minucie był remis 6:6, w 23 minucie odskoczyliśmy na cztery bramki 8:12, w kolejnych minutach stanęliśmy z grą i tracimy trzy bramki. Pierwsza połowa nie była najlepsza w naszym wykonaniu, ale na przerwę schodzimy z jednobramkową przewagę.

Druga odsłona dzisiejszych zawodów również była wyrównana. Na początku zdobywamy dwie bramki, po chwili tracimy dwie, aby w kolejnych akcjach zdobyć ponownie dwie bramki. Mieliśmy 46 minutę spotkania i wynik 17:24. W dalszej części meczu gra się wyrównała i bramki padały na przemian dla obu drużyn. Końcowy wynik przyjmujemy z zadowoleniem i cieszymy się z szóstego zwycięstwa ligowego.

AZS Politechnika Świętokrzyska Kielce vs SPR Wisła Sandomierz 22:26 (13:14)

AZS: Godzwon, Porzucek - Rączka 4, Mazur 3, Wołowiec 2, Łuczkiewicz 2, Sobieraj 2, Nowak 2, Grdeń 2 (1), Nawara 1, Banasik 1, Pajączkowski 1, Żaba-Żabiński 1, Lenty 1, Litwin, Pawelec.

Wisła: Skowron, Pęgielski, Ciepliński - Cupisz 8, Rusin 6 (1), Dusak 4, Białkowski 2, Sadecki 2, Werstler 2, Solon 1, Anwajler 1, Drzymalski, Kabata, Żelazny.

Rzuty karne: AZS 1/1, Wisła 2/1

Kary: AZS 10 minut, Wisła 2 minuty

Sędziowie: M.Bąk - Kielce, K.Pietrasiewicz - Skarżysko-Kamienna