Końcowy wynik jest najważniejszy i punkty, które wędrują na nasze konto.

Rozegraliśmy mecz, w którym goście postawili wysoko poprzeczkę. Nie brakowało twardej męskiej piłki ręcznej, gdzie zawodnicy cały czas musieli trzymać koncentrację, bo rywal nie odpuszczał nawet na chwilę mocnej gry. Rywalizacja toczyła się w granicach wyniku remisowego, ale udało na odskoczyć i do przerwy prowadziliśmy 12:8.

Po przerwie mieliśmy mały zastój i goście najpierw doprowadzili do remisu, aby po chwili wyjść na prowadzenie. Na szczęście szybko odwróciliśmy losy spotkania, i ponownie uzyskaliśmy przewagę. Do końca meczu musieliśmy pilnować wyniku, bo cały mielśmy przewage jednej bądź dwoma bramkami. Trzeba zwrócić uwagę, że wygrywamy po słabej naszej skuteczności. Nie wykorzystaliśmy kilku klarownych sytuacji i dlatego emocje trwały do ostatnich sekund meczu. Musimy popracować nad wyeliminowaniem błędów, aby za tydzień wrócić na właściwe tory lepszej skuteczności. Z kolejnego zwycięstwa cieszymy się i za tydzień pojedziemy do Sosnowca, aby walczyć o kolejne zwycięstwo.

SPR Wisła Sandomierz vs MUKS Siódemka Mysłowice 26:25 (12:8)

Wisła: Skowron, Pęgielski, Ciepliński - Werstler 6, Cupisz 5, Białkowski 3, Rusin 3 (1), Sadecki 3, Solon 2, Szklarski 2, Dusak 2, Drzymalski, Kabata, Żelazny, Zieliński.

Siódemka: Aronik, Kruczalok, Wilk - Hajda 9, Mauer 4, Sikora 3, Horodyński 2, Kowal 2, Beczek 2, Poloczek 1, Więckiewicz 1, Sitkiewicz 1, Pawełek, Gnyp, Witkowicz, Stala.

Rzuty karne: Wisła 4/2, Siódemka 4/4

Kary: Wisła 4 minuty, Siódemka 6 minut

Siędziowie: M.Karwowski - Przemyśl, M.Kowalski - Przemyśl.