Wygrywany dziesiąty mecz w dziesiątym meczu ligowym.

Wszyscy kibice, którzy przybyli na dzisiejsze zawody zobaczyli dobrą piłkę ręczną. Zagraliśmy dobrze w szeregach obronnych, jak również dobra postawa naszego bramkarza pozwoliła drużynie na rozegranie efektownego meczu. Goście tylko raz prowadzili w dzisiejszych zawodach, zdobywając pierwszą bramkę w meczu. Kolejnych sześć bramek zostało zapisanych na nasze konto i w 13 minucie prowadziliśmy 6:1. Uzyskaliśmy przewagę, której nie oddaliśmy do końca pierwszej połowy. Po przerwie kontynuowaliśmy swoją dobrą grę nie tylko w obronie, ale również w ataku gdzie zdobywaliśmy kolejne bramki. Drużyna Zawiercia próbował zmieniać ustawienia i grę w obronie, ale byliśmy przygotowani na takie rozwiązania i nie daliśmy się zaskoczyć. Wygrywamy dzisiejsze zawody i jeżeli utrzymamy taką koncentrację oraz zaangażowanie w grę to będziemy mogli wygrywać kolejne spotkania. Dziękujemy naszej wspanialej publiczności, która zawsze nas wspiera podczas spotkań ligowych. Liczymy, że za tydzień również licznie przybędziecie do hali na mecz z drużyną Kielecką.

SPR Wisła Sandomierz vs VIRET CMC Zawiercie 28:20 (15:10)

Wisła: Skowron, Ciepliński, Pęgielski - Rusin 10(5), Solon 4, Białkowski 4, Sadecki 4, Cupisz 2, Werstler 2, Szklarski 1, Dusak 1, Anwajler, Kabata, Żelazny, Zieliński.

Viret: Pietruszka, Koła, Borecki - Kurzawa 7, Bednarczyk 5, Makaruk 3, Zagała 2, Wójcik 2, Bomba 1, Matysek, Żelezik, Bednarz, Budziński, Mroczkowski, Lewandowski.

Rzuty karne: Wisła 7/6, Viret 4/3

Kary: Wisła 12 minut, Viret 6 minut

Sędziowie: Wrona T. - Kraków, Kierczak A. - Pielgrzymowice.