http://sprwisla.pl/images/sms_kielce_.jpg

Drużyna SMS ZPRP powalczyła, ale punkty zapisujemy na nasze konto.

Ciekawe i szybkie spotkanie rozegrały obie drużyny, w którym padło sporo bramek. Drużyna SMS-u szybko wznawia grę po stracie bramki, dobrze też rozgrywają kontrę. Staraliśmy się dorównać kroku, ale nie jesteśmy w stanie na tak szybkich obrotach rozegrać całe spotkanie i dlatego musieliśmy zwalniać nasze akcje. Graliśmy bardziej wyrafinowaną piłkę ręczną, staraliśmy się bardziej ustawiać akcje i dłużej być przy posiadaniu piłki. Mimo iż całą pierwszą połowę prowadziliśmy, to mieliśmy dwa przestoje, w których straciliśmy po kilka bramek z rzędu. Staraliśmy się grać agresywnie w obronie i taka gra przynosiła efekty w postaci zdobywanych branek. Drugą połowę dobrze zaczęliśmy, zdobywając trzy bramki i odskoczyliśmy na pięć bramek przewagi. W dalszej części spotkania nasza przewaga utrzymywała się, a nawet prowadziliśmy już siedmioma bramkami. Tak że spotkanie przebiegało pod naszą kontrolą. Trzeba też zaznaczyć, że przeplatana nasza gra z przestojami wynika z wyczerpującego sezonu i daje się w znaki naszym zawodnikom. Było kilka akcji z mniejszą dynamiką i dlatego też pojawiły się straty w naszych akcjach. Na tym etapie rozgrywek jest to nieuniknione, bo rozegraliśmy jedenaste spotkanie ligowe i każdy odczuwa trudy tego sezonu. Teraz potrzebujemy odpoczynku, aby zregenerować siły i po nowym roku rozegrać trzy ostatnie spotkania rundy zasadniczego. Mamy na swoim koncie jedenaście zwycięstw i patrzymy optymistycznie na dalsze mecze, które również będziemy chcieli rozstrzygnąć na swoją korzyść.

SPR Wisła Sandomierz vs NLO SMS ZPRP Kielce 36:30 (1:14)

Wisła: Skowron, Ciepliński, Pęgielski - Cupisz 9, Rusin 7, Dusak 6, Szklarski 4, Werstler 4, Anwajler 2, Sadecki 2, Solon 1, Białkowski 1, Kabata, Żelazny, Zieliński.

SMS: Gołda, Kaczmarczyk - Binienda 12, Pawłowski 5, Brzeziński 4, Kolano 3, Krawczyk 3, Walczyk 2, Winiarczyk 1, Czekaj, Zacharski.

Rzuty karne: Wisła 2/1, SMS 2:2

Kary: Wisła 6 minut, SMS 6 minut.

Sędziowie: Moskalczyk J. - Żarówka, Pazdro M. - Mielec

wyniki, tabela, terminarz