http://sprwisla.pl/images/pilka_.jpg

Nowy 2019 rok rozpoczynamy od meczów sparingowych w Przeworsku.

Drużyna seniorów przygotowując się do kolejnych spotkań ligowych, rozegrała mecze kontrole z drużyną Orła w Przeworsku. W piątek wieczorem 4 stycznia odbył się pierwszy mecz, w którym to pokonaliśmy gospodarzy 39:30 (19:14). Drugie spotkanie odbyło się w sobotę o godzinie 8:30, które również zakończyło się zwycięstwem naszej drużyny 38:29 (18:11). Rozegraliśmy dwa bardzo pożyteczne mecze w odstępie niespełna dwunastu godzin. Nasza gra wyglądała całkiem poprawnie i co najważniejsze wszyscy zawodnicy zaprezentowali się z dobrą dyspozycją. Dziękujemy drużynie z Przeworska za dwudniową gościnę oraz możliwość rozegrania meczów sparingowych.

Za tydzień zostaną wznowione rozgrywki ligowe. Postaramy się dobrze przygotować do wyjazdowego meczu w Bochni i liczymy, że kolejne punkty powędrują na nasze konto.

 

http://www.sprwisla.pl/images/nasi_rywale/spr_orzel_przewoesk.gif 30:39 (14:19) http://www.sprwisla.pl/images/nasi_rywale/spr_wisla_sandomierz.gif

Wisła: Skowron, Pęgielski - Białkowski 7, Werstler 6, Cupisz 5, Rusin 5, Solon 5, Szklarski 3, Anwajler 3, Zieliński 3, Sadecki 1, Żelazny 1, Mazur.

 

http://www.sprwisla.pl/images/nasi_rywale/spr_orzel_przewoesk.gif 29:38 (11:18) http://www.sprwisla.pl/images/nasi_rywale/spr_wisla_sandomierz.gif

Wisła: Skowron, Pęgielski - Białkowski 9, Solon 8, Cupisz 5, Anwajler 5, Werstler 3, Szklarski 3, Żelazny 3, Zieliński 2, Sadecki, Mazur.