http://www.sprwisla.pl/images/zawodnik.png

Korzystając z przerwy przed rozpoczęciem rundy finałowej, drużyna seniorów rozegrała sparing z drużyną KSZO w Ostrowcu Świętokrzyski.

Spotkanie przebiegało w wyrównanej rywalizacji, gdzie nie brakowało składnych akcji w wykonaniu obu zespołów. Mecz odbył się w trzech odsłonach po 25 minut. W pierwszej części żadna z drużyn nie potrafiła udokumentować swojej przewagi i zanotowaliśmy wynik remisowy 14:14. Druga zakończyła się z przewagą dwóch bramek dla naszej drużyny 15:17. Ostatnia trzecia połowa zakończyła się jednobramkowym prowadzeniem również naszej drużyny 11:12. Ostatecznie wygrywamy całe zawody 40:43.

Przypomnijmy, że 17 stycznia w meczu rozegranym w Sandomierzu padł wynik remisowy 30:30. Serię rzutów karnych lepiej wykonywali nasi zawodnicy, ostatecznie wygrywając 5:4.

KSZO Ostrowiec Św. vs SPR Wisła Sandomierz 40:43 (14:14, 15:17, 11:12)

Wisła: Skowron, Pęgielski, Ciepliński - Cupisz 7, Rusin 6, Werstler 5, Białkowski 5, Dusak 4, Anwajler 3, Żelazny 3, Sadecki 3, Solon 3, Szklarski 3, Mazur 1, Zieliński.