Niestety przegrywamy pierwszy mecz na własnym parkiecie, czego konsekwencją jest utrata lidera rozgrywek.

Przed spotkaniem byliśmy nastawieni na twardą grę. Wiedzieliśmy, że czeka nas bardzo trudne spotkanie z drużyną która gra twardą i szybką piłkę ręczną. Popełniliśmy dużo własnych niewymuszonych błędów, które zadecydowały o końcowym wyniku. Prowadziliśmy grę do 14 minuty, wygrywając 10:8. W drugiej części pierwszej połowy zdobywamy tylko trzy bramki, tracąc aż osiem, i na przerwę schodzimy ze stratą trzech bramek. Po przerwie ruszyliśmy bardziej do zdecydowanych ataków i odrabiamy straty. Niestety podobnie jak w pierwszej części popełniamy błędy, które przeciwnik wykorzystał i powiększał przewagę. W 56 minucie przegrywamy 23:30 i było wiadomo, że dzisiejszego meczu nie wygramy. Ostatecznie musimy uznać wyższość drużyny z Krakowa. Otrzymaliśmy zimny prysznic, który powinien pobudzić naszych zawodników do większej mobilizacji. Przed nami wyjazdowy mecz w Rudzie Śląskiej i w Sandomierzu z UJK Kielce. Aby, uzyskać bezpośredni awans do pierwszej ligi musimy wygrać oba spotkania.

SPR Wisła Sandomierz vs AZS AGH Kraków 26:33 (13:16)

Wisła: Skowron, Pęgielski, Ciepliński - Cupisz 8(2), Białkowski 7(2), Solon 3, Rusin 3, Werstler 3, Sadecki 1, Szklarski 1, Dusak, Kabata, Anwajler, Żelazny, Zieliński, Mazur.

Rzuty karne: Wisła 6/4, AGH 1/1

Kary: Wisła 4 minuty, AGH 4 minuty

Sędziowie: P.Piątek, M.Szestakow.