http://sprwisla.pl/images/zawodnik.jpg

Szczypiorniści Wisły Sandomierz musieli przełknąć gorycz porażki w wyjazdowe spotkanie z AZS AGH Kraków.

Pierwsza połowa nie była najlepsza w naszym wykonaniu. Nie potrafiliśmy przebić się przez wysoki blok zawodników gospodarzy. Nasze rzuty były zatrzymywane i drużyna AZS wyprowadzała kontrataki zdobywając bramki. W akcjach w drugie tempo nie mogliśmy zatrzymać ataków i traciliśmy również dużo bramek. Nasi zawodnicy popełnili sporo błędów, nasze ataki były mało agresywne na bramkę Krakowską. Druga połowa znacznie lepsza w naszym wykonaniu. Zdobywaliśmy bramki i goniliśmy wynik, ale gdzieś brakło ostatecznego wykończenia. Mieliśmy kilka dobrych pozycji, jak również nie rzuciliśmy trzech rzutów karnych. Szkoda, bo przy przewadze dwóch bramek mieliśmy trzy sytuacje, które zakończyły się niepowodzeniem. Przy lepszym rozegraniu i większej skuteczności mogliśmy wygrać zawody, ale niestety punkty zostają w Krakowie.

 

AZS AGH Kraków vs SPR Wisła Sandomierz 25:23 (15:9)

 

AZS: Kowalski - Najuch 8(2), Zubik 6, Karwowski 4(2), Gasin 3, Kucharzyk 2, Kisiel 1, Sikora 1, Jewiasz, Pecka, Szopa, Bujak.

Wisła: Ciepliński, Skowron, Pęgielski, - Cupisz 6, Pawlczyk 4(4), Solon 3, Rusin 3, Szklarski 2, Kabata 2, Białkowski 2, Sadecki 1, Malinowski, Werstler.

Rzuty karne: AZS 5/4, Wisła 8:5

Kary: AZS 14 minut, Wisła 10 minut.

Sędziowie M.Pazur - Ruda Śląska, G.Schiwon - Zabrze

wyniki, tabela