http://www.sprwisla.pl/images/nasi_rywale/azs_politechnika_swietokrzy.gif

Wyjazdowe spotkanie z AZS Politechniką w Kielcach zakończyło się zwycięstwem naszych szczypiornistów.

Zagraliśmy na dobrym poziomie przez całe zawody. Doby początek w ataku i obronie pozwolił nam na uzyskanie kilkubramkowej przewagi. Jednak gospodarze potrafili zmniejszyć straty do jednej bramki. Graliśmy spokojną piłkę ręczną, cały czas kontrolując przebieg i utrzymując kilkubramkową przewagę. Do przerwy prowadziliśmy 13:19. Na początku drugiej połowy zdobyliśmy kilka bramek i nasza przewaga wzrosła do dziewięciu bramek. Była to dopiero 36 minuta i praktycznie byliśmy pewni, że tego spotkanie nie przegramy. W dalszej odsłonie meczu wystąpili nasi rezerwowi zawodnicy, którzy również pokazali się z dobrej strony. Każdy z zawodników zapisał za swoje konto trafienie do bramki gospodarzy. To cieszy, że skuteczność wraca na właściwe tory. Trzeba też zaznaczyć, że jest to drugie spotkanie z rzędu, w którym zdobywamy 40 bramek. Kolejne zwycięstwo cieszy, bo przed nami spotkanie z drużyną NLO SMS II ZPRP Kielce, która jest liderem naszej grupy.

.

AZS Politechnika Świętokrzyska Kielce vs SPR Wisła Sandomierz 30:40 (13:19)

AZS: Godzwon, Grot - Grzesik 7, Rączka 7(1), Grdeń 5, Klimek 4, Nawara 2,Wołowiec 1, Banasik 1, Mazur 1, Pobocha 1, Godzisz 1, Litwin, Pajączkowski, Żaba-Żabiński, Matuszewski.

Wisła: Pęgielski, Ciepliński, Skowron - Solon 6, Werstler 6, Cupisz 6, Białkowski 5, Pawelczyk 4(1), Szklarski 3, Malinowsi 3, Żelazny 2, Sadecki 2, Rusin 1, Zieliński 1, Statuch 1.

Rzuty karne: AZS 2/1, Wisła 1/1.

Kary: AZS 6 minut, Wisła 8 minut.

Sędziowie: Cieślik P. - Kielce, Oleksy P. - Kielce

wyniki, tabela