Po efektownej wygranej pozostajemy samodzielnym liderem.

W meczu rozegranym awansem wystąpiły drużyny zajmujące dwie pierwsze lokaty w swojej grupie. Bardzo szybko wypracowaliśmy sobie bezpieczną przewagę. W 13 minucie prowadzimy 7:2, nie zwalniamy tempa i w 19 minucie powiększamy przewagę do stanu 11:3. Nasza gra była szybka i dobrze poukładana dlatego seryjnie zdobywaliśmy łatwe bramki. Do przerwy prowadziliśmy 16:9 i praktycznie z taką przewagą trudno było myśleć, aby nasze zwycięstwo było zagrożone. W drugiej części zawodów cały czas graliśmy dobrą piłkę ręczną. W 42 minucie prowadziliśmy już 24:12 i też taka przewaga utrzymała się do końcowego gwizdka sędziego. Nasza gra nabiera odpowiedniego rozpędu, każdy z zawodników występujących na parkiecie zdobywa bramki. To dobrze prognostyk przed kolejnymi spotkaniami, w których spotkamy się z kolejnymi drużynami, które również znajdują się na czołowych lokatach w tabeli grupy A.

SPR Wisła Sandomierz vs MOSiR Bochnia 34:22 (16:9)

Wisła: Pęgielski, Ciepliński, Skowron 1 - Białkowski 7, Rusin 6(1), Cupisz 6, Szklarski 3, Sadecki 3, Statuch 2, Malinowski 2, Pawelczyk 2, Solon 1, Werstler 1, Żelazny, Zieliński, Kabata.

Bochnia: Gut, Sądowicz, Puchalski - Jans 6, Lubowicki 4, Grech 3(1), Stopczyński 2, Grzesik 2, Kalinka 2, Dziedzic 2, Musiał 1, Pach, Kondela, Jakubowski.

Rzuty karne: Wisła 3/1, Bochnia 1/1

Kary: Wisła 0, Bochnia 8 minut.

Sędziowie: M.Lubecki - Rzeszów, M.Pieczonka - Rzeszów