Drużyna seniorów rozegrała dwie różne połowy, ale najważniejsze, że punkty są nasze.

Mimo iż w pierwszej akcji zdobywamy bramkę, to za bardzo weszliśmy rozluźnieni do dzisiejszych zawodów. Gospodarze wyszli na kilku bramkowe prowadzenie, które utrzymywało się bardzo długo, bo aż do 27 minuty. Najpierw doprowadzamy do remisu 12:12, aby w ostatnich minutach uzyskać dwubramkowe prowadzenie. Do przerwy prowadzimy 15:17. W przerwie przeprowadziliśmy mocną męską rozmowę, aby pobudzić do gry naszych zawodników. Wychodzimy na parkiet i zaczynamy dobrze grać w każdej formacji. W 41 minucie prowadzimy 16:22 i kontynuujemy założenia twardej i agresywnej gry obronnej. Gospodarze nie mieli wielu akcji, z których mogli zdobywać bramki, co potrafiliśmy wykorzystać i powiększać prowadzenie. W 56 minucie prowadzimy 17:27 i praktycznie nasze zwycięstwo było niezagrożone. Dzisiaj tylko przez 40 minut zagraliśmy dobre zawody, ale najważniejsze, że zdobywamy komplet punktów i utrzymujemy fotel lidera.

SPR Stal II Mielec vs SPR Wisła Sandomierz 22:30 (15:17)

Stal: Kołacz, Witkowski - Ziomek 5(1), Kozioł 5(1)Skuciński 5, Mrozik 3, Batko 2, Dzierga 1, Kilian 1,Osmola, Nadzieja, Chudzik, Jacek, Łącz.

Wisła: Ciepliński, Pęgielski, Skowron - Cupisz 8, Białkowski 7, Solon 3, Rusin 3, Malinowski 3, Pawelczyk 3(3) Szklarski 1, Żelazny 1, Statuch 1, Kabata, Sadecki, Werstler.

Rzuty karne: Stal 4/2, Wisła 5/3

Kary: Stal - 8 minut, Wisła - 6 minut

Sędziowie: D.Hardek - Kraków, P.Nowak - Kraków