Po dobrym meczu wygrywamy z AZS AGH Kraków.

Dzisiejsze zawody były dobrą grą w naszych szeregach obronnych. Choć spotkanie do 20 minuty było bardzo wyrównane (6:6), to ostatnie 10 minut wygrywamy 7:1. A tym samym wypracowaliśmy sobie dobrą przewagę przed drugą połową. Początek drugiej połowy należał do gości, którzy w 35 minucie zmniejszyli straty do dwóch bramek 14:12. W dalszej części meczu nasza drużyna wróciła do dobrej i skutecznej gry. W 55 minucie prowadziliśmy 27:19 i praktycznie nasze zwycięstwo nie podlegało zagrożeniu. Teraz czeka nas przerwa Świąteczo-Noworoczna. Do gry wracamy 11 lub 12 stycznia 2020 r., od wyjazdowego spotkania w Przeworsku.

SPR Wisła Sandomierz vs AZS AGH Kraków 29:23 (13:7)

Wisła: Pęgielski, Skowron - Cupisz 7, Białkowski 6, Werstler 5, Pawelczyk 3, Solon 2, Szklarski 2, Kabata 2, Sadecki 2, Statuch, Malinowski.

AGH: Kowalski, Gładysz - Najuch 6, Sikora 5, Gasin 3, Kucharzyk 2, Dębski 2, Jewiarz 1, Zubik 1, Wójcik 1, Bujak 1, Kisiel, Szopa.

Rzuty karne: Wisła 2/2, AGH 3/2

Kary: Wisła 0 minut, AGH 2 minuty

Sędziowie: M. Karwowski - Przemyśl,  M. Kowalski - Przemyśl